Королюк Сергій Віталійович

Хірург, Пластичний хірург
Лікар вищої категорії
Лікар вищої категорії хірург, пластичний хірург. Проводить операції з естетичної, пластичної, реконструктивної хірургії та прикладної естетики. Володіє сучасними методами в косметології, методами контурної пластики, постановки мезонітей. Закінчив Національний медичний університет (НМУ) ім. О.О. Богомольця за напрямом «Пластична та реконструктивна хірургія».

Алина
18 квітня '18р.
Я мама двоих детей )кормила и естественно грудь потеряла свою идеальную форму .Полтора года назад сделала операцию у Сергея Витальевича по увеличению груди )И вот ...могу сказать ..:Огрооомное спасибоо !Обожаю свою грудь ! Очень довольна работой хирурга ! Операция прошла быстро легко ! Реабилитация не была сложной ,швы очень аккуратные и практически сейчас не видны ,чувствительность быстро востановилась ! Очень довольна ! Рекомендую !Не написала раньше ..а сейчас словила себя на мысли , что кайфую с новой грудью , и ни слова не сказала о докторе ) исправляюсь ! Здоровья и успеха Сергею Витальевичу !
Эдгар
Ставила у Сергея Витальевича мезонити на лицо и шею. Средство новое – были небольшие опасения. Но доктор сделал все очень аккуратно. А результат говорит сам за себя. Я очень довольна. Спасибо!
Екатерина
После операции по удалению молочной железы решила выполнить пластику. На консультации у пластического хирурга я рассказала о своих пожеланиях, прошла обследование. Операция прошла успешно, всем довольна. Спасибо!
Андрей Николаевич
Сергей Витальевич оставил хорошее впечатление. Я доволен консультацией и помощью. В случае появления проблем, пойду только к нему. Всем рекомендую.
Карина
Обращалась к нему для коррекции ушей. Операцией осталась довольна, результат порадовал)

• 2005 р. — Національний медичний університет (НМУ) ім. О.О. Богомольця, лікувальний факультет, спеціальність «Лікувальна справа», м. Київ;
  • 2008 р. — Інтернатура при Національній медичній академії післядипломної освіти (НМАПО) ім. П.Л. Шупика, кафедра хірургії і проктології, на базі відділення хірургії Київської обласної клінічної лікарні м. Київ;
  • Спеціалізація за напрямом «Пластична і реконструктивна хірургія» на базі кафедри хірургії №4 при НМУ ім. О.О. Богомольця, м. Київ.

• 2009 р. — ТУ на тему «Сучасні алопластичні і лапароскопічні методики герніопластики», НМАПО, кафедра хірургії і проктології;
  • 2010 р. — ТУ на тему «Основи лапароскопічної хірургії», НМАПО, кафедра хірургії і судинної хірургії;
  • 2010 р. — ТУ на тему «Лапароскопічна хірургія гепатобіліарної зони», НМАПО, кафедра хірургії і судинної хірургії;
  • 2010 р. — Тернопільський державний медичний університет, кафедра хірургії і ендоскопічної хірургії, «Лапароскопічні і малоінвазивні технології в хірургії, урології і гінекології»;
  • 2010 р. — ПАЦ по хірургії, КГКБ №8, кафедра хірургії і судинної хірургії НМАПО;
  • 2011 р. — НМУ ім. О.О.Богомольця, кафедра менеджменту охорони здоров'я, спеціальність «Організація і управління охороною» здоров'я;
  • Курс на тему «Пластична, естетична і реконструктивна хірургія»;
  • Курс на тему «Використання імплантов з мікрополіуретановим покриттям при ендопротезуванні жіночих грудей»;
  • Курс на тему «Ліпофілінг в пластичній хірургії грудей».

• Член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів (ВАПРЕХ);
  • Українська Асоціація фахівців малоінвазивних, ендоскопічних і лазерних технологій (УАМЕЛТ);
  • Європейська Асоціація ендоскопічних хірургів (EAES).

Лікар-хірург надає послуги

• контурна пластика обличчя при використанні філерів на основі гіалуронової кислоти;
  • ботулотоксінотерапія (усунення мімічних зморшок);
  • верхня і нижня блефаропластика;
  • збільшення молочних залоз з використанням силіконових імплантатів;
  • збільшення молочних залоз з одномоментною підтяжкою молочних залоз;
  • підтяжка (мастопексия) молочних залоз без використання імплантатів;
  • естетична ринопластика;
  • ліпосакція обличчя і тіла;
  • липофилинг обличчя і тіла;
  • отопластика;
  • фейсліфтінг;
  • ендопротезування сідниць;
  • лазерне лікування гінекомастії;
  • лазерне видалення гриж.

Лікар-хірург займається лікуванням захворювань

• абсцес;
  • варикоз;
  • врісший ніготь;
  • грижа передньої черевної стінки;
  • карбункул;
  • пахова грижа;
  • флегмона.
Схожі спеціалісти:
Хірург, фахівець УЗД, пластичний хірург, лікар естетичної медицини
Щелепно-лицевий хірург, імплантолог