Добре Бачу, клініка Наталії Ковальчук

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Наше призначення дарувати Вам можливість бачити красу життя, бачити рідних та близьких, великий світ та найменші деталі в ньому!

Тож ми безперечно пишаємося тим, що поєднуємо для Вас експертні медичні послуги та комфортне перебування в нас. Для цього в нашій клініці є нове сертифіковане обладнання, лікарі з практичним досвідом, комфортна атмосфера та турбота.

Ви отримаєте вичерпну інформацію про захворювання зору та лікар запропонує ефективні варіанти лікування.

Лікуємо запальні захворювання, проводимо лікування короткозорості та судинних захворювань сітківки, глаукоми, катаракти.

Для запису достатньо зателефонувати або заповнити форму на сайті, адміністратор Вам зателефонує та забронює зручну дату та час.

Теплий прийом, смачна кава та вишукана музика – звичайні речі для хорошого настрою у нашій клініці.

Щастя бачити життя починається у “Добре бачу”. Чекаємо на Вас!

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Добре Бачу, клініка Наталії Ковальчук, вартість послуг:

• ДІАГНОСТИКА зору комплексна 1 200
  • Лікування запальних захворювань переднього відрізку ока (кон'юнктивіт, блефарит, кератит) 1 000
  • Масаж повік 700
  • Лікування судинних захворювань сітківки 1 200
  • Профілактичні огляди зору у дорослих та дітей 1 200
  • Промивання сльозних шляхів 1 000

Відгуки та оцінки клініки

Немає відгуків та оцінок клініки
Відмітка "10" – найвища оцінка

Лікарі клініки Добре Бачу, клініка Наталії Ковальчук

Ковальчук Наталия Ярославовна
Офтальмолог
Обрати фах
  • Офтальмолог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
6,7
Medico - це сучасно обладнана київська медична клініка в Україні. У нашій клініці працюють лікарі багатьох спеціальностей. Більшість із них отримали досвід роботи як у київських, так і в закордонних медичних закладах, тому вони добре знайомі з тим, як працює охорона здоров'я в багатьох країнах, і тому розуміють потреби всіх пацієнтів. Медіко дбає про комфорт своїх пацієнтів і прагне надавати медичні послуги на максимально можливому рівні.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 08:00-20:00
«Універсум Дентал» – це сучасна сімейна стоматологія, заснована на базі багатопрофільного медичного центру Universum Clinic. Наша стоматологічна клініка пропонує повний спектр послуг з діагностики та лікування захворювань зубів та ясен, аномалій розвитку зубощелепної системи та інші напрямки.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-20:00 Н: 09:00-20:00
Діагностика та лікування психологічних та неврологічних станів
Пн — Пт: 09:00-19:00 Сб: 09:00-19:00 Н: 09:00-19:00
Стоматологічна клініка Дентал Гуру надає такі стоматологічні послуги: Імплантація Видалення зубів Професійна гігієна Відбілювання Лікування каналів Лікування під мікроскопом Пломби і реставрація Брекети Апарати Елайнери Вініри Коронки Протези
Пн — Пт: 09:00-21:00