Велоергометрія в Києві

Можливо, вас цікавлять лікарі кардіологи
Велоергометрія «Биомед, медицинский центр на Троещине» 1800 грн
Велоергометрія «Биомед, медицинский центр на Урловской» 800 грн
Знайдено 2 клініки

Підлісна Анастасія Олександрівна
Позитивний
Світлана Петрівна
Уважно, чемно! Я дуже задоволена ! Обстедення УЗД виконано на відмінно! Ольна Ігорівна відповіла на всі питання!! Дякую!
Світлана
Букур Ольга Ігорівна
Віталина
Сьогодні була на прийомі у лікаря. Спочатку робили узд чоловіку, а потім чоловік пішов на прийом до терапевта.Загалом мені все сподобалось. Лікарі уважні,доброзичливі,дівчата на рецепшені привітлеві обстановка приемна.Ціни приемно здивували.Жалкую що раніше сюди не ходила. Буду усім рекомендувати цю клініку. Дякую працівникам Біомеду
Київ вул. П. Полуботка, 52
м.Черниговская 4 8 м.Лесная 13 6
Клініка "Докос Медікал" - медичний заклад експертного рівня, клінічна база кафедр НМУ. Лікарі клініки - кандидати наук в області медицини, фахівці вищої категорії, які застосовують кращі західні стандарти лікування. Серед провідних напрямків роботи - патронат пацієнтів кардіологічного профілю, консультативний прийом лікарів різних спеціальностей, ультразвукова діагностика на апаратурі преміум класу, вакцинація дітей і дорослих.
Сеть клиник "Биомед"
Київ пр-т Володимира Маяковського, 27/1 (Троєщина) , Троєщина
р.Деснянский
Медичний заклад МЦ «Біомед», розташований на проспекті Маяковського, надає такі послуги: різноманітні ультразвукові дослідження, функціональна діагностика серцево-судинної системи (моніторування за Холтером, велоергометрія, ЕКГ), дуплексне сканування судин, артерій і вен, кольпоскопія, дослідження нашкірних новоутворень (родимок, гемангіом, базаліом, папілом та інших).