Яремчук Діана Володимирівна

Стоматолог
Лікар першої категорії
Доктор Яремчук Діана Володимирівна є фахівцем в області лікування захворювань зубів і ясен. Проводить прийом пацієнтів, огляд порожнини рота, призначає лікування. Володіє навичками професійного очищення ротової порожнини від зубного каменю і нальоту за допомогою різних методів. Проводить протезування зубів різними знімними і незнімними конструкціями. Має першу категорію.

Самый лучший врач!!! Действительно творит чудеса!!!
Гвоздь Мария Юрьевна
Прекрасный врач(лучшая мама)
Диана Владимировна сколько раз спасала меня, что за несколько лет я помню только самые "яркие" случаи. И как бы Д.В. не была занята, она всегда выкроит время, если ситуация обострилась и ждать не может. Это тот врач, который тебя постоянно курирует и помнит все, даже снимок КТ. Безграничное уважение и благодарность ее волшебным рукам и доброму сердцу.
Ганна
Найкращий лікар з усіх можливих! Лікуємось у Діани Володимирівни всією родиною вже багато багато років. Вона геній стоматології та неймовірно приємна людина!)
Врач от бога. Рекомендую кто хочет чтоб качественно получили зубы. Диана Владимировна лечила зубы всей моей семье, все были довольны.Вот опять собираюсь воспользоваться ее услугами.

• 1999 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця

• Курсу «Фантомний курс з художньої реставрації зубів», Методика Сергія Радлінського;
  • Курсу «Технологія відновлення зубів», (Dentsply SIrona).