Ідеаль, клініка сучасної стоматології та естетичної медицини

8.1
Київ, вул. Дмитрівська, 69
м.Лук'янівська14 5 м.Університет24 8 м.Площа Незалежності45 17

або дзвоніть за телефонами:

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
Клініка сучасної стоматології та естетичної медицини «Ідеаль» заснована в 2009 році розташована в центрі Києва.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Ідеаль, клініка сучасної стоматології та естетичної медицини, вартість послуг:

• Запис рентген знімка на диск 50
  • Ще...

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Наталья Викторовна
Обратилась к Марине Сергеевне после того, как мне неудачно пролечили зуб в государственной поликлинике. Доктор подкорректировала лечение, назначила таблетки и полоскание полости рта ромашкой. Я рада, что все так удачно закончилось. Спасибо за помощь!
Виктор
Походы к стоматологу мне теперь в радость, потому что нашел своего стоматолога. Ярослав Петрович — внимательный врач, аккуратно пломбирует корневые каналы, практически безболезненно. Планирую у него через несколько месяцев поставить несколько коронок.
Вера
На приеме у Виктории Юрьевну мой ребенок впервые успокоился. Я не знаю как ей удается найти общий язык с малышами, но они даже забывают о неприятности лечения зубов. Вы действительно профессионал!
Юля
Пашко Виктория Юрьевна любимый врач моего сына. Да, благодаря ей он не боится стоматологов и нормально без истерик садиться в кресло. А все потому, что врач просто очень добрый. Она помогает детям избавиться от страха.
12 квітня '18р.
Пришла на консультацию, познакомится с врачом и узнать о новинках в мире косметологии. Записалась на сеанс восстановления кожи лица, осталась очень довольна. Желаете улучшить внешний вид кожи? Тогда вам точно к Ольге Судник!
Полина
11 квітня '18р.
Сахарная депиляция это нечто, а в руках профессионала процедура легкая и приятная. Гладкая кожа без раздражения, теперь не миф. Попробуйте, вам точно понравится. Ольга Судник профессионал своего дела.
Всю жизнь борюсь с акне, но у меня ничего не получается. Подруга предложила сходить к косметологу. На кабинет Ольги Судник наткнулась случайно, с тех пор я ее постоянный клиент. Врач действительно осведомлен в вопросах устранения кожных проблем.
Юля
Все мы стараемся поддерживать кожу на бедрах и бороться с целлюлитом. У меня не получилось справиться самостоятельно. Я решила попросить помощи у профессионала. Всего несколько сеансов и моя кожа стала гладкой и эластичной.
Настя
Ольга, вы просто спасли меня! Никогда не думала что пилинги так благотворно влияют на кожные покровы. Я очень благодарна вам за помощь и непередаваемую атмосферу уюта и единства.
Надя
До встречи с Ольгой Судник и представить не могла, насколько полезны и эффективны обертывания. Всегда думала что в моем возрасте помогут только радикальные методы. Спасибо, Ольга за ваше терпение!
Зарина
Врач понравился, косметический кабинет вполне приличный. Я выбрала себе курс по оздоровлению и омоложению кожи. Осталась довольна, на повторные процедуры приду только сюда.

Лікарі клініки Ідеаль, клініка сучасної стоматології та естетичної медицини

Шаповалова Марина Сергеевна
Стоматолог-терапевт
Обрати фах
  • Стоматолог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Лабораторія «Нова діагностика» була організована в 2005 році. Один з підрозділів лабораторії «Нова діагностики» знаходиться на Маяковського.
"Допомога Плюс" в Феофанії — медичний заклад, що поєднує досвід, високу кваліфікацію лікарів і надсучасне обладнання для проведення лабораторно-діагностичних досліджень і хірургічних втручань різної складності. У клініці ведуть прийом гінекологи, проктологи, мамологи, пластичні хірурги та інші фахівці.
Пн — Пт: 08:30-20:00 Сб: 08:30-20:00 Н: 08:30-20:00
Приватний кабінет доктора Гоголенко Володимира Івановича здійснює прийом та консультування пацієнтів з такими захворюваннями: грижі, варикоз нижніх кінцівок, поліпи жовчного міхура, кісти шиї, гінекомастія, токсичний зоб.
Пн: 11:00-13:00
Київ ул. Героев Сталинграда, 12 Д м.Оболонь14 2 м.Мінська20 3
Медичний центр «Гравімед» - це клініка сучасної жінки. Місце, де ми комплексно піклуємось про жіноче здоров’я на усіх етапах життя, включаючи профілактику, діагностику та лікування захворювань, планування і ведення вагітності, післяпологове відновлення, а також різноманітні косметологічні процедури для вашої краси, впевненості та відмінного самопочуття.