Івженко Наталія Віталіївна

Стоматолог-ортодонт
Лікар першої категорії
Доктор Івженко Наталія Віталіївна спеціалізується на ортодонтической стоматології. В роботі для діагностики використовує магнітно-резонансну томографію, міо-і аксіографія. Коригує прикус у дітей і дорослих пластинками, вирівнює зуби за допомогою брекетів. Також діагностує і лікує такі захворювання, як ретируватися і надкомплектні зуби. Складається в Асоціації стоматологів України, має членство і в Асоціації ортодонтів України.
Київ пр-т Червонозоряний, 17 р.Солом'янський

Тимур
С тех пор , как познакомился с Наталией Витальевней, к другим зубным врачам ни ногой. Здесь меня всегда внимательно выслушают, найдут проблему, качественно окажут услуги. В результате я не трачу свои нервы и время на выяснение отношений, как у меня было с другими стоматологами. Рекомендую всем доктора Ивженко Н.В.
Вита
Спасибо за красивую улыбку!
Карина
Выбирала ее, основываясь на отзывах, и не пожалела, рада, что попала к ней на прием.

• 2008 р. — Курс по темі "Апарат" Прямий дуги ", і його конструктивні елементи, особливості використання при ортодонтичному лікуванні";
  • 2009 р. — Курс по темі "Зростання і розвиток щелепно-лицьової системи";
  • 2009 р. — Курс по темі "Парадонтологія в ортодонтичної практиці";
  • 2009 р. — Курс по темі "Сучасна променева діагностика в амбулаторій стоматології та оториноларингології";
  • 2009 р. — Курс по темі "Функціональна аномалія і дисфункція СНЩС";
  • 2010 р. — Курс по темі "Дистальний прикус";
  • 2010 р. — Курс по темі "A new way of orthodoutics — Swing technigue Hodule III";
  • 2011 р. — Курс по темі "Використання Еластик в ортодонтії";
  • 2011 р. — Курс по темі "Ортодонтичне лікування патології класу II";
  • 2012 р. — Курс по темі "Precision Bracket Bonding" master class.

• Член Асоціації ортодонтів України;
  • Член спілки лінгвальні ортодонтії (USLO).