Хрущ Ольга Василівна

Гастроентеролог, терапевт
Лікар гастроентеролог, терапевт, має першу категорію. Пріоритетний напрям - скринінг ранніх форм онкологічних захворювань шлунково-кишкового тракту. Володіє гомеопатичними методами лікування.

Наталия
Впервые пришла на прием к Ольге Васильевне Хрущ и была приятно удивлена профессионализмом,интеллигентностью и умением просто и доходчиво разъяснить пациенту,что необходимо для решения его проблемы. Очень благодарна.
Дмитрий
Грамотное обследование ,величайший врач.
Андрей
Дуже хороший лікар. Дуже допомогла у проблему зі здоровям
Особисто для мене - Хрущ один з кращих лікарів з глибокими професійними знаннями. Мені важливий позитивний результат, тому завжди лікуюся і при потребі консультуюсь вже не перший раз у Ольги Василівни. Все подобається!
Выражаю огромную благодарность Ольге Васильевне. Помогла вовремя выявить и решить проблемы со здоровьем.
Игорь
Грамотно и быстро провела обследование и понятно растолковала его результаты.
Надежда
27 травня '16р.
Хрущ Ольга Васильевна- самый лучший врач гастроэнтеролог. Были на приеме с мужем, все толком рассказала, объяснила спокойно. Грамотный и порядочный врач, что в наше время - очень большая редкость!
Світлана Макаренко
Дуже хороший лікар! Лікар з великої літери. А саме головне людяний, таких рідко зустрічала. Рекомендуватиму своїм друзям)
Алёна
Лучший доктор в Киеве!

• 2003 р. — Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, м. Київ;
  • Інтернатура на базі Київської міської клінічної лікарні №9 (терапевтичне відділення), а також в Олександрівській клінічній лікарні м. Києва.

• 2004 р. — Тематичне удосконалення «Профілактика туберкульозу»;
  • 2010 р. — спеціалізація з гомеопатії;
  • спеціалізація з гастроентерології з курсом ендоскопії;
  • 2014 р. — порушення серцевого ритму у дітей;
  • 2014 р. — спеціалізація з ультразвукової діагностики.

• асоціація гастроентерологів України