Дихальний тест на хелікобактер в Києві

Можливо, вас цікавлять лікарі гастроентерологи
Дихальний тест на хелікобактер «Здравица (Zdravitsa)» 330 грн
Дихальний тест на хелікобактер «Прайм-плюс в Вишневом» 225 грн
Дихальний тест на хелікобактер «Мед Импульс, медицинский центр» 350 грн
Знайдено 8 клінік

Ірина
Лікар гінеколог Хурса дуже професійна. Видаляла мені поліпа. Все пройшло чудово. Я задоволена
Яна Гудима
Дуже гарна клініка, а особливо, лікар Бондарук Сергій Іванович. Дуже чуйний і професіонал у своїй справі лікар від Бога. Більше б таких лікарів. Дякую Вам від щирого серця!!!
ОЛЬГА
Была на приеме у сосудистого хирурга Майбороды В.В. Осталась очень довольна его профессионализмом, внимательным отношением, назначенным лечением. После проведенного лечения заметила явное улучшение. Оставила заявку на повторную консультацию. Хочу получить на будущее советы. Рекомендую и доктора, и клинику.
Таня
Слышала об этой клинике от знакомых, решила обратиться к неврологу, так как начала замечать некоторые проблемы со здоровьем. Прием понравился, клиника сама тоже, теперь лечусь. Всем советую это заведение, хорошие врачи и обслуживание.
Київ вул. Вадима Гетьмана, 1 В , Шулявка
м.Шулявская 5 2
ВВ Клініка — це сучасний медичний центр, де приймають лікарі різних спеціалізацій, такі як гастроентерологи, хірурги, сімейні лікарі, кардіологи, отоларингологи, невропатологи, терапевти, ортопеди-травматологи, дерматологи, ендокринологи, гінекологи і пластичні хірурги.
6,2
Київ вул. Старонаводницька, 13 (прим. 126 В в бук.А, секція Д)
м.Печерская 6 5 м.Зверинецкая 14 10 м.Дворец Украина 31 17
Медичний центр «Здравиця» — це сучасна клініка сімейної медицини, що поєднує діагностику, ендоскопію, малоінвазивної хірургію і травматологію, естетичну косметологію і фізіотерапію. Консультативне відділення включає сімейну терапію, педіатрію, кардіологію, неврологію, ендокринології, акушерство та гінекологію, урології, отоларингологію, офтальмологію і гастроентерологію. Тут представлені кваліфіковані фахівці, що ведуть лікування широкого спектру захворювань. Приймає лікар: Беришвили Азали Гурамовна
Сеть клиник "Медиком"
5,5
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 6д
м.Оболонь 25 4 м.Почайна 32 11 м.Минская 33 8
Поліклініка для дітей і дорослих - представництво мережі «Медіком», пропонує широкий вибір амбулаторних послуг, у тому числі і завдяки відкриттю нових відділень: консультації профільних фахівців, променева діагностика (комп'ютерна томографія та цифровий рентген), клінічна лабораторія, вакцинація, спеціальні програми зі спостереження за розвитком дітей, медогляди на різних етапах життя дитини, фізіотерапевтичні процедури, ультразвукові дослідження.
5,2
Київ, вул. Василя Тютюнника, 37/1
м.Палац Україна 6 2 м.Печерська 16 6 м.Звіринецька 21 10
Київ м. Вишневе, вул. Святошинська, 27б (вхід з вулиці Лесі Українки)
Багатопрофільний центр "Прайм-плюс" — це приватна сімейна клініка, що надає широкий комплекс послуг. В установі функціонує власна служба швидкої допомоги.
Київ пр-т Володимира Івасюка, 20
м.Минская 11 2 м.Оболонь 20 4
Багатопрофільний медичний центр "МедЛайн" пропонує пацієнтам широкий вибір послуг з діагностики захворювань, консультації фахівців з різних напрямків. Медичний центр має доросле та дитяче відділення.
3,7
Київ м. Вишневе, вул. Європейська, 30 А
Медичний центр «Мед Імпульс» — це лікувально-діагностичний заклад, який надає кваліфіковану медичну допомогу кожному пацієнту професійного рівня за доступними цінами. Ми використовуємо в нашій роботі новітнє обладнання, що дозволяє нам гарантувати високу ефективність діагностики та лікування.