Хацько Костянтин Миколайович

Кардіохірург, судинний хірург
лікар вищої категорії
Лікар спеціалізується в області кардіохірургії та судинної хірургії. Виконує коронарографію, коронарне стентування, стентування брахіоцефальних, мезентеріальних і ниркових артерій, селективне внутрішньоартеріальне введення хіміопрепаратів. Лікує гострий коронарний синдром, інфаркт міокарда, синдром діабетичної стопи, артеріальні кровотечі.

Впервые познакомились с Константином Николаевичем, когда он спас дедушку от инфаркта. Он провел ему операцию и восстановил кровоток в сосудах. Сейчас с дедушкой все хорошо, он регулярно наблюдается у Хацько и соблюдаем все предписания. Я тоже иногда консультируюсь, так как часто беспокоит учащенное сердцебиение. Спасибо за помощь!

• 1999 р. — Донецький державний медичний університет ім. М. Горького;
  • 2001 р. — інтернатура.

• 2017 р.— ХMAПO Цикл вдосконалення «Інтервенційна кардіологія та інтервенційна радіологія»;
  • 2017 р. — ХMAПO Передатестаційний цикл.

• Член Міжнародної асоціації ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіології;
  • Член Асоціації інтервенційних кардіологів України;
  • Член Європейського серцево-судинного та інтервенційного радіологічного товариства;
  • член всеукраїнської асоціації фахівців з кардіоторакальної, ендоваскулярної хірургії та трансплантології.