Гукалюк Лариса Михайлівна

Дерматовенеролог, Трихолог
Лікар дерматовенеролог. Надає послуги з лікування хронічних дерматозів, займається видаленням доброякісних новоутворень шкіри, веде дитячий прийом. Закінчила Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я.Горбачевського.

Олександр
Був на прийомі вчора, дуже професійний і приємний лікар, розповіла все дуже класно, те що не потрібно було робити теж роповіла, утримала мене від зайвих витрат, ну і просто як особистість дуже хороша) Однозначно рекомендую.
Алена
Гукалюк Ларисе мои искренние слова благодарности и пожелания профессионального роста. Очень внимательный и приятный врач-дерматолог. Меня впечатлили результаты лечения у нее.
Валерий Ф
Удаляла у Ларисы Михайловны гемангиому. Результатом вполне удовлетворена. Доброжелательный человек, квалифицированный врач. Работает с душой.
Евгения Г.
Консультация прошла успешно, врач назначила лечение. Внимательная, доброжелательная, приятная женщина.

• 2010 р. — Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського;
  • 2012 р. — інтернатура на базі НМАПО з дерматовенерології.

• 2012 р. — Курси косметолога «Космотрейд»;
  • 2016 р. — Курси підвищення кваліфікації.