Фещенко Юлія Валеріївна

Невропатолог
Доктор Фещенко Юлія Валеріївна, спеціалізується в невропатології. Надає послуги в лікуванні традиційними методами неврологічних хвороб, мігрені, порушень сну, вегетативних порушень, використовує антигомотоксичних терапію. Консультує при запамороченні, при болях і шумах в голові і вухах, позбавляє від болю в спині, аналізує втрати свідомості, слабкість, оніміння та відчуття поколювання в кінцівках.

Громовы
Все дуже добре, лікар дуже сподобалася. Дуже докладна консультація, дуже доброзичливе та уважне ставлення. Мені сподобалося все. Мені дуже далеко добиратися, але я вибирала саме цього лікаря. Мені важливо було потрапити саме до неї.
28.03.2017
Викликає повну довіру, як професіонал! Привітна, приємна в спілкуванні. Пояснює все доступно, зрозуміло, відповідає на всі запитання. Приголомшливий лікар, працює дуже акуратно, без поспіху. Найкращі рекомендації. Дяку за все!

• 1993-1999 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, спеціальність: неврологія.

• Спеціалізація на санології.
  • Курси інтегративної медицини (лікування захворювань з використанням антигомотоксичних препаратів фірми Heel, GUNA).

Лікар надає послуги

• володіє методиками блокад (паравертебральних, зап'ясткового і кубітального каналів, грушоподібного м'язу і т.д.);
  • у роботі використовує традиційні методики, а також ангіомотоксичні препарати фірми Heel, GUNA;
  • володіє прийомами корекції у пацієнтів з пароксизмальним позиційним запамороченням.

Лікар займається лікуванням захворювань

• мігрені
  • м'язово-тонічні синдроми;
  • радикулопатія;
  • тунельний синдром;
  • хронічна ішемія головного мозку;
  • наслідки гострих порушень мозкового кровообігу;
  • запаморочення;
  • синдром неспокійних ніг;
  • порушення сну
  • тривога;
  • оперізуючий герпес;
  • вегетативні розлади і т. д.