Дзюба Олена Миколаївна

УЗД-фахівець
Кандидат медичних наук
Лікар-діагност, кандидат медичних наук, проводить УЗД для дослідження репродуктивної та сечової жіночої системи. Надає послуги ультразвукового обстеження для вагітних. Візуалізує стан матки і органів малого тазу. Крім того, виконує дуплексне сканування матково-плацентарного потоку з метою оцінки гемодинаміки і своєчасної діагностики внутрішньоутробних патологій розвитку.

Тамара
К Елене Николаевне посоветавала обратиться соседка. Я очень рада, что поседовала ее совету и записалась на прием к этому диагносту. Исследование прошло быстро, заключение я получила сразу. Рекомендую.
Валерія
Перед обстеженням усе детально пояснила та заспокоїла. На всі мої питання також уввічливо відповіла
Зинаида
Спокойная, отзывчивая, внимательная. Советую, как профессионала.

• Інтернатура за фахом "Акушерство та гінекологія" на базі кафедри акушерства, гінекології і перинатології при Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, м. Київ;
  • Науковий ступінь — Кандидат медичних наук.