Дубровский Евгений Игоревич

Инфекционист
Врач второй категории

Андрій
Я отримав вичерпну відповідь, консультація була в повному обсязі. Я прийшов з результатами аналізів членів моєї сім'ї, але лікар не зміг більш глобально щось сказати, оскільки їх не було на прийомі. Досить хороша консультація.
Аліна
Євгеній Ігорович серйозний, уважний лікар. На консультації провів опитування і огляд. Дохідливо пояснює результати аналізів і всю суть хвороби. Першим візитом я залишилася задоволена, лікування ще попереду. Дякую за кваліфікацію лікаря!
Анастасия
Професіонал і не байдужа людина.

• 2012 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, Перший медичний факультет, бюджетна форма навчання.
  • 2012-2014 рр. — Інтернатура на базі Українського гепатологічного центру (КЛ №15) і інфекційного відділення і реанімації (КЛ №9) — отримання сертифікату фахівця за фахом "Інфекційні хвороби".
  • 2018 р. — Отримання другої кваліфікаційної категорії за фахом "Інфекційні хвороби".