Чаркина Наталія Володимирівна

Стоматолог-ортодонт
Лікар-стоматолог, спеціалізується на ортодонтической стоматології. Консультує, виправляє прикус зубів, підбирає і встановлює брекети. Надає послуги установки інших знімних і незнімних апаратів, показаних при зубо-щелепних патологіях. Коригує як функціональні, так і естетичні дефекти. Проводить реставрацію зубів, імплантацію і протезування. Складається в Асоціації ортодонтів України.

К Наталии Владимировне обратились с проблемой неровных зубов у сына. Доктор Чаркина рекомендовала носить брекеты. Очень признательны врачу за помощь. Даже не ожидали такого результата. Сейчас у сына ровные, красивые зубы. С тех пор Наталия Владимировна наш любимый врач-стоматолог.
Валерий
Лечу зубы не первый раз, профессионализм и качество на высоте!
Юля
Всегда стоматолог боялась как огня и очень зря! Лечение было быстрым и безболезненным,кажется я знаю, к кому буду приходить на профилактические осмотры))

• 2007 р. — Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, м. Київ;
  • 2009 р. — Спеціалізація з ортодонтії на кафедрі ортодонтії при Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика при Міністерстві охорони здоров'я України.

• 2007 р. — Перший міжнародний з’їзд асоціації ортодонтів України. Професор Фліс П.С.;
  • 2007 р. — Centrum Dentale Commmunikation. Dr. Ram S. Nanda:Естетика і ортодонтичні стратегії засновані на біомеханіки;
  • 2007 р. — Асоціація ортодонтів України. Ортодонтичний центр Медіна професор John Mew: Orthotropics.Корекція прикусу функціональними апаратами в період Ростана розвитку щелепно-лицьовоїобласті;
  • 2008 р. — Rocky Mountain Orthodontics Europe. Доктор Даніель ролет: Особливості лікування ростучих пацієнтів (біопрогресивна терапія);
  • 2008 р. — Асоціація ортодонтів України. Ортодонтичний центр Медіна. професор II-Bong Kim: Правила біомеханіки при використанні ортодонтичних мікроімплантів;
  • 2008 р. — Асоціація ортодонтів України. Ортодонтичний центр Медіна. професор Ram S. Nanda: Основи естетики обличча і зубощелипного зростання в ортодонтичної практиці. Лікування пацієнтів з вертикальним зростанням обличча. Критична оцінка різноманітних технік дисталізаціі молярів;
  • 2008 р. — Ортодонтичний центр "Алента". Професор А.Ф. Нечипоренко: Застосування системи DAMON;
  • 2008 р. — Ormco Sybron Dental Specialities. Dr.G.Scuzzo: Scuzzo-Takemoto Bracket ;Light Lingual System;
  • 2009 р. — Dent Line Education Centre.Професор А.А. Грінченка: Складні випадки лікування патології прикусу;
  • 2009 р. — Основи цефалометрія в діагностиці зубощелепних аномалій — практичний курс;
  • 2010 р. — 3M Unitek. Dr. Dirk Wiechmann: Certification Course of use the Incognito System;
  • 2011 р. — 3M Unitek. Орто Систем. Dr. Oscar Medina: Posturology and conclusion: a new diagnostic concept;
  • 2012 р. — Ортодонтичний центр "Алента". Професор Фадєєв Р.А .: Діагностика зубощелепних аномалій. Рентгеноцефалометрічний аналіз. Планування ортодонтичного і ортопедичного лікування;
  • 2012 р. — Rocky Mountain Orthodontics Europe.Dr. Nelson J OPPERMANN: Treatment approach in contemporary orthodontics: Wilson 3D appliance, Straight Wire Low Friction (SWILF) and Dual Top anchor system.

• Член Асоціації ортодонтів України.