Бисова Маргарита Євгенівна

Ембріолог
заведующая отделением эмбриологии
Лікар-репродуктолог, завідує відділенням ембріології. Надає послуги з діагностики та лікування безпліддя у жінок. Проводить програму екстракорпорального запліднення (ЕКЗ), веде консультативний прийом репродуктолога.

Алена
Пусть не с первой попытки, но все же мы добились вместе с Маргаритой Евгеньевной долгожданной беременности. Такого ответственного, трудолюбивого и настойчивого доктора я еще не встречала. Рада, что она встретилась на моем пути и подарила мне радость материнства.
Сначала полноценная, очень информативная консультация, после которой я решила пройти у Бысовой и ЭКО. Совместными усилиями получилось добиться желаемого результата с первой попытки. Я благодарна Маргарите Евгеньевне за мое маленькое чудо!

• 2006 р. – біологічний факультет Київського національного університету ім. Тараса Шевченка (диплом магістра з вірусології та мікробіології).

• 2009 р. -work-shop "IMSI — технічні аспекти" (Москва, РФ);
  • 2011 р.- ESHRE (Стокгольм, Швеція);
  • 2011 р.- IVF clinic BEN ZION (Хайфа, Ізраїль);
  • 2012 р. — НМАПО ім. Шупика, спеціалізація "Лабораторна генетика"
  • 2013 — work-shop "PGD molecular aspekts (FISH and CGH)", "Вітрифікація ооцитів на середовищах KITAZATO";
  • 2013 р.- ESHRE (Лондон, Велика Британія);
  • 2014 р.- IVF- лабораторія на базі медичного центру ім. Кулакова(Москва, РФ).
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, Репродуктолог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець