Бураков Вадим Ігорович

Хірург, УЗД-фахівець
Лікар вищої категорії
Викликати додому
Лікар хірург, надає послуги з оперативного лікування при патології малого тазу, гострій хірургічній патології, при патології прямої кишки. Закінчила Донецький Державний мед.універсітет.

Дарья
После родов возникли проблемы, сначала отмахивалась, потом пыталась сама устранить геморрой мазями всякими, примочками. Но результата было чуть, а проблема только усугублялась со временем. В итоге решилась пойти к врачу. Вадим Игоревич сделал всё, чтобы я чувствовала себя максимально комфортно и перестала так сильно стесняться. Операцию сделать всё-таки пришлось, но провёл он её настолько профессионально, что о проблемах своих вспоминаю, как о страшном сне. Очень хороший доктор!
Долго терпела боль в заднем проходе. Как представлю, что врач будет осматривать – нет, думаю, лучше потерплю. Дотерпелась до того, что уже гной пошел. Пошла в клинику, что поближе. А тут врач – мужчина. Но другого выхода не было… Теперь мне страшно представить, что могла бы попасть к кому-то другому.
Валерий
Большое спасибо за оказанную помощь!
С такой проблемой, как гемморой, было неловко идти к врачу, но все же пришлось. Врач быстро поставил диагноз и назначил лечение. Я довольна результатом.

• 1989 р. — Донецький Державний мед.університет;
  • 1997 р. — інтернатура за фахом хірургія.

• курс: Ультразвукова діагностика органів черевної порожнини, заочеревинного простору, малого тазу;
  • курс: Оперативна ендоскопія;
  • курс: Ендоскопічна хірургія в гінекології;
  • курс: Основи інтервенційного ультразвуку;
  • курс: Онкохірургія;
  • курс: Ультразвукова діагностика;
  • стажувався по підвищенню безпеки і якості в хірургії Коттбус-Форст-Ганновер, ФРН;
  • регулярно навчався на курсах підвищення кваліфікації після хірургії, курсів тематичного удосконалення по онкології, камбустіології, невідкладній хірургії;
  • брав участь в з'їздах і конференціях асоціації хірургів України.

• Член Асоціації хірургів Донецької області.