Бровченко Ірина Віталіївна

Дерматолог, дерматовенеролог, дерматоонколог
Лікар вищої категорії
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань шкіри, а також венеричних патологій. Виконує дерматоскопію. Проводить видалення різних шкірних новоутворень. Лікує алергічний та контактний дерматити, акне, розацеа, вугровий хвороба, грибкові ураження шкіри, хламідіоз і уреаплазмоз.

Анстасия
Дуже хороший лікар. Детально розбере Вашу проблему, і знайде оптимальне лікування. Індивідуальний та добродушний підхід до пацієнтів, говорять про її високу кваліфікацію. Дуже компетентний фахівець! Неодмінно прийду повторно. Дякую!
Стелла
Дуже хороший спеціаліст. Все лікування, що було призначено, допомогло. Я звернулася до неї із жахливою екземою, з якою нічого не могли вдіяти інші лікарі. Ірина Вітліївна швидко та якісно мене проконсультувала, та призначила ліки. Дякую!

• 2001 р. — Буковинська державна медична академія.

• 2014 р. — "Дерматовеневрологія в практиці лікаря-дерматовенеролога", Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.
  • 2014 р. — "Важкий і рідкісний хронічний дерматози", Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.

Дерматолог, дерматовенеролог, дерматоонколог надає послуги

• дерматоскопія;
  • видалення новоутворень шкіри, рекомендованим методом
  • плазмоліфтинг;
  • кріодеструкція;
  • електрокоагуляція.

Дерматолог, дерматовенеролог, дерматоонколог займається лікуванням таких захворювань

• алергічний контактний дерматит;
  • атопічний дерматит;