Борисова Валентина Миколаївна

Гастроентеролог
31 рік досвіду
Лікар вищої категорії
Лікар Борисова Валентина Миколаївна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в області гастроентерології, надає послуги терапевта. Консультує пацієнтів з різними захворюваннями, в тому числі захворюваннями травного тракту, ГРВІ, ГРЗ, дерматитів, гастриту, холециститу. Займається розробкою графіків харчування і дієт.
Лікар працює в клініках:
Київ м. Вишгород, пр-т Шевченка, 9
Київ вул. Вишгородська, 38 м.Почайна28м.Оболонь30

Игорь
26 квітня '17р.
Очередное весеннее обострение гастрита я обратился лечить к Борисовой Валентине Николаевне. Как-то не сложились отношение с предыдущими врачами, а вот Валентина Борисовна зарекомендовала себе как отличный гастроэнтеролог, и к тому же, коммуникабельный человек. Сейчас я здоров, вдруг гастрит даст о себе знать, пойду к Борисовой.
Богдан
20 квітня '17р.
К Валентине Николаевне обращаюсь каждый раз когда чувствую недомогания. Благодаря мое мнительности, и квалификации врача, я очень редко болею. Спасибо!
У меня не самый сильный иммунитет, потому болею ОРВИ ежегодно. Зачастую самостоятельно вылечиться не удаётся, иногда даже бывают осложнения. Обратилась к Борисовой Валентине Николаевне с очередной ОРВИ. Лечение было успешным и эффективным. Валентина Николаевна хороший специалист.

• 1981 р. — Київське медичне училище №1, спеціальність «фельдшер»;
  • 1990 р. — Київський медичний інститут О.О. Богомольця;
  • 1994 р. – інтернатура з профпатології в Київському державному медичному університеті;
  • 1997 р. – інтернатура з терапії, ХМАПО ім. Шупика.

• 1997 р. – спеціалізація «Основи санології» КМАПО ім. Шупика;
  • 1998 р. — ТУ "Ураження нервової системи при захворюваннях внутрішніх органів", КМАПО ім. Шупика.
  • 2002 р. – Спеціалізація з гастроентерології КМАПО ім. Шупика;
  • 2004 р. — ТУ "Діагностика та лікування захворювань нирок", КМАПО ім. Шупика;
  • 2004 р. — ПАЦ з гастроентерології, КМАПО ім. Шупика;
  • 2005 р. — КМАПО ім. Шупика ТУ «Діагностика та лікування захворювань органів травлення»;
  • 2009 р. — ПАЦ з гастроентерології, Українська військово-медична академія;
  • 2014 р. — ПАЦ з гастроентерології, Українська військово-медична академія

• Член Асоціації гастроентерологів України.