Боньковська Ольга Олексіївна

Інфекціоніст
Лікар першої категорії
Лікар-інфекціоніст надає допомогу пацієнтам з недугами паразитарної, бактеріологічної і інфекційної етіології. Виконує діагностику таких захворювань, як аскаридоз, вітряна віспа, краснуха, гепатит, бруцельоз, коклюш, герпес. Складає індивідуальний план лікування виявленого недуги для кожного пацієнта.

Я даже не знала, какая у меня конкретно болячка. Просто было очень плохо. Ольга Алексеевна назначила анализы, только самые нужные, а потом поставила диагноз. После того как назначенное лечение начало помогать, стало понятно, что он абсолютно точный.
После лечения направила на профилактическую терапию, дала советы. Довольна работой!
Алена
Спасибо за своевременное выявление инфекции и ее лечение.
Александра
Приятные впечатления. Опытный специалист.

• 2002 p. — Національний медичний університет ім. O.O. Богомольця, лікувальний факультет, м Київ;
  • 2003 р. — інтернатура за фахом — «Інфектологія» при Національній медичній академії післядипломної освіти (НМАПО) ім. П.Л. Шупика, м. Київ.

• 2012 р. — передатестаційний цикл (ПАЦ), присвоєння першої категорії,(НМАПО) ім. П.Л. Шупика, м. Київ

• Член асоціації інфекціоністів.