Білих Ірина Юріївна

Хірург, Ендоскопіст
Лікар вищої категорії
Лікар-хірург, ендоскопіст з 24-річним стажем, вищої категорії надає кваліфіковані послуги з виявлення, лікування хвороб внутрішніх органів, що вимагають хірургічного втручання. У своїй практиці широко використовує ендоскопічні методи, які дозволяють не тільки виявити патологічний осередок на внутрішній оболонці органу (джерело кровотечі, пухлина, поліп, виразковий дефект, запалення, рубці), але і провести терапевтичні маніпуляції (видалити поліп, нанести лікарський засіб безпосередньо на ерозію ). Крім того, в процесі ендоскопії вдається видалити тканину для гістологічного аналізу (біопсія), який вказує на клітинний склад біологічного матеріалу. Ірина Юріївна надає допомогу з видалення поверхневих новоутворень на шкірі, в м'яких тканинах.

Алиса Тарасовна
Здравствуйте. Ирину Юрьевну знаю уже три месяца. Она делала мне гастроскопию, когда нужно было обследоваться по поводу язвы желудка. После того, как пролечилась, нужно было повторить исследование, и я даже, не задумываясь, записалась к Белых. Процедуры проходили безболезненно, спокойно, а главное, показали хороший эффект лечения. рекомендую отличного эндоскописта.
04 травня '16р.
Проводила мне операцию по удалению родинки. Работой врача довольна

• 1994 р. — Саратовський державний медичний університет, Росія.

• 1994-1996 рр. — Спеціалізація з хірургії;
  • 2000 р. — Спеціалізація з ендоскопі;
  • 2011,2013,2014 рр. — Регулярні курси підвищення кваліфікації з ендоскопії та хірургії.

• Член асоціації ендоскопістів;
  • Член асоціації хірургів.

Лікар-хірург, ендоскопіст надає послуги

• консультації
  • санація інфекційних порожнин;
  • розтин гнійників;
  • зняття швів;
  • первинна обробка рани;
  • видалення вросшого нігтя;
  • висікання папілом, атером, ліпом, невусів;
  • ректороманоскопія;
  • колоноскопія;
  • ректоскопія;
  • фіброезофагогастродуоденоскопія.

Лікар-хірург, ендоскопіст займається діагностикою, лікуванням захворювань

• виразки шлунка;
  • ліпома;
  • вросший ніготь;
  • абсцес;
  • папіломи;
  • травматичне пошкодження м'яких тканин;
  • невус;
  • бородавки.
Схожі спеціалісти:
Хірург, фахівець УЗД, пластичний хірург, лікар естетичної медицини
Щелепно-лицевий хірург, імплантолог