Ахтарнія Вікторія Русланівна

Сімейний лікар, дерматовенеролог
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань дихальної і серцево-судинної систем, а також патологій шлунково-кишкового тракту. Здійснює прийом дорослих і дітей. Спеціалізується на лікуванні шкірних хвороб. Приймає пацієнтів з акне, алергічним дерматитом, псоріазом, розацеа, бронхітом, гіпертонічною хворобою, тонзилітом. Консультує з питань проведення вакцинації. Виконує видалення папілом і невусів.

Вова Грач
Лікар дуже уважна. Вислухала всі скарги, прискіпливо провела огляд, дала корисні рекомендації. Перед призначенням лікування, попередньо дала обгрунтовані пояснення по кожному з препаратів. Зараз все поступово налагоджується.
Нурофен
Все було ввічливо, на всі питання лікар дав відповіді. розібралася в суті моєї проблеми, та пояснила її мені. Зараз лікуюся, вже є перші позитивні результати. Буду і далі продовжувати спілкуватися з лікарем. Адже спеціаліст хороший!

• 2008-2014 рр. — Вінницький національний медичний інститут ім. М. І. Пирогова.
Сімейний лікар, дерматовенеролог надає послуги
  • видалення: папілом, невусів (родимки);
  • взяття матеріалу для аналізу мікозів;
  • вакцинації дітей та дорослих.

Сімейний лікар, дерматовенеролог займається лікуванням захворювань

• ГРВІ;
  • атопічний дерматит;
  • псоріаз;
  • екземи.
Схожі спеціалісти:
Сімейний лікар, кардіолог, лікар функціональної діагностики
Сімейний лікар, Терапевт
Терапевт, Сімейний лікар