Фолікулометрія в Києві (метро Виставковий центр)

Фолікулометрія 250 грн.
Фолікулометрія 300 грн.
Фолікулометрія 500 грн.
Фолікулометрія 250 грн.
Знайдено 4 клініки

Сб
Олеся
Была сегодня на приёму у доктора Сусак Камиллы. Очень профессиональный и деликатный подход к осмотру, компетентный специалист. Дальнейшее лечение планирую именно у неё. P.S.: на ресепшене встретила очень приятная девушка)
Павел
Отличные специалисты, сделали УЗИ, проконсультировали, помогли. Никаких очередей ил задержек, всё четко и понятно. Дальнейшее лечение планирую проходить тоже тут.
Юлія
Була на прийомі в гінеколога Коваленко О.Г - адекватний спеціаліст, професійний підхід Сама клініка дуже сподобалась - привітний персонал, працюють професіонали!! Все супер! Рекомендую!!!!!!! Я і надалі за необхідністю звертатимусь саме до цієї клініки і її спеціалістів!!!
Раиса
Дуже хороший фахівець! Неодноразово приходила до неї на консультацію. Лікар дуже добре ставиться до пацієнтів. Уважно їх слухає, та обстежує. Я не є виключенням. ЇЇ призначення, завжди ефективно мені допомагають. Рекомендую!
Lasto4ka
Є у мене одна проблема, я дуже багато палю. З роками у мене розвинулася хронічна обструктивна хвороба легень. Постійно звертаюся за допомогою до Наталії Віталівни. Дуже хороший та професійни лікар, лише вона знає як ефективно допомогти мені. Дякую!
Карина
Анастасия Александровна знает все о заболеваниях кожи. Как же меня достал уже атопический дерматит. Никогда бы не подумала, что эта болезнь из далекого младенчества перейдет со мной в зрелый возраст. Иногда уже опускаются руки. Врачу удалось найти реально эффективную терапию, которая снимает ужасные периоды обострения.
5,7
Київ вул. Юлії Зданавської, 58
м.Іподром16 6 м.Виставковий центр22 4
Медичний центр існує з 2009 року. В центрі прийом ведуть провідні гінекологи вищої категорії. Клініка займається плануванням та веденням вагітності. У клініці приймають також мамолог, дерматолога, косметолог, масажист, гастроентеролог, остеопат.
  • Фолікулометрія (моніторинг) 500
Київ вул. Щекавицкая 9А
м.Виставковий центр18 4
Сучасний медичний центр "EvoClinic" займається лікуванням пацієнтів за напрямками: гінекологія, урологія, естетична хірургія і естетична дерматологія. Тут працюють професіонали, лікарі вищої категорії: хірург-онколог, акушер-гінеколог, уролог, анестезіолог-реаніматолог, хірург.
Київ вул. Ломоносова, 77
м. Васильківська21 4 м.Виставковий центр15 5 м.Іподром18 6
Спеціалісти багатопрофільного медичного центру "Медельвейс" проводять лікування та консультації з гінекології, неврології, кардіології та багатьма іншими напрямами. Є можливість виїзду фахівця додому до пацієнта (взяття аналізів, ін'єкції, масаж). Діє ряд акцій і знижок на комплексні програми обстеження.
Київ вул. Мейтуса 4
м.Іподром16 6 м.Виставковий центр18 18
Медичний центр "Матуся" — вузькопрофільна клініка, що надає послуги в області гінекології, репродуктології та онкогінекології. В установі можна записатися на прийом до гінеколога-ендокринолога, підліткового гінеколога або ультразвуковому диагносту.