УЗД лімфатичних вузлів в Києві (метро Виставковий центр)

УЗД лімфатичних вузлів 385 грн.
Знайдено 3 клініки

Особлива поліклініка. Де по справжньому дбають про здоров'я пацієнтів. Довіряємо 2х діток саме педіатрам Стойко, Кошиль, Самошина. У наш час це просто рідкість, де доступні ціни і високий сервіс. Цінуємо і любимо все тут.
Отличный врач! Всегда внимательно осматривает деток,понятно объясняет,аргументирует свои назначения.Я ему доверяю.
Полина
Рада, что могу обратиться за консультацией к Владимиру Валерьевичу. Мои знакомые мамочки очень хорошо о нем говорят. Вот и я, если что спешу к нему на прием. Врач внимательный, ответственный, добр к детям. Мне нравится его подход к лечению.
Владимир
Мне понравилось обслуживание в этой клинике , вежливые врачи и добродушный персонал
Мамин Дом на Академіка Вільямса – це медичний центр для дітей від народження до 18 років. У поліклініці є комплексні лабораторні дослідження, консультації вузьких фахівців, вакцинація не тільки для дітей, а й дорослих.
  • УЗД лімфатичних вузлів 385
Добробут
Київ вул. Ломоносова, 52/3
м.Виставковий центр19 7 м.Іподром18 4
"Дитяча поліклініка в Голосіївському районі" Добробут - це професійна інструментальна і лабораторна діагностика. Заклад спеціалізується на роботі з малюками, виконуються заходи щодо вакцинації, спостереження за дитиною і його розвитком на першому році життя.
Київ вул. Ломоносова, 77
м. Васильківська21 4 м.Виставковий центр15 5 м.Іподром18 6
Спеціалісти багатопрофільного медичного центру "Медельвейс" проводять лікування та консультації з гінекології, неврології, кардіології та багатьма іншими напрямами. Є можливість виїзду фахівця додому до пацієнта (взяття аналізів, ін'єкції, масаж). Діє ряд акцій і знижок на комплексні програми обстеження.