Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок в Києві (метро Видубичі)

Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок 700 грн.
Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок 1200 грн.
Знайдено 5 клінік

Марина Н.
Була сьогодні на прийомі: все пройшло досить легко і комфортно. Спеціаліст зуміла пояснити все лаконічно: з твердою впевненістю можу стверджувати, що компетентна у своїй справі. Побільше б таких відкритих і чуйних лікарів! Рекомендую!
Володя
Лікар сподобався саме тим, що дуже зрозуміло мені все розповіла і пояснила яка у мене проблема. Була у лікаря перший раз, і залишилася у захваті від роботи фахівця. Цього спеціаліста, мені рекомендували пацієнти, які вже були у лікаря.
Maryna
Все було чудово, все добре. Всім задоволені. Ставлення лікаря, і сам візит пройшли на всі сто відсотків відмінно. Фахівець добрий, уважний, все пояснив, призначив аналізи. Професіонал своєї справи. Неодмінно прийдемо ще! Дякую лікарю!
Павла
Були в перший раз, враження хороші. Призначила аналізи, а після і лікування. Плануємо поїхати на коригування після здачі повторних аналізів. Ми ще будемо звертатися. Зорієнтувалася в діагнозі відразу, толково все пояснювала. Дякую!
Дарина
Уважний, акуратний, справжній професіонал своєї справи. Рекомендую всім! Вперше звернулася до Тетяни більше 4-х років тому з певною проблемою, успішно і швидко все вилікували. Тепер консультуюся тільки у неї! Безперечно рекомендую!
Галина Ф.
Мені сподобалося що лікар ввічливо переконала мене зробити повторний УЗД. Це виявилося не вибивання грошей, а необхідною процедурою. Завдяки якій, ми знайшли ще одну проблему, яку попередній лікар не бачив. Дуже задоволена спеціалістом!
Андроцентры Киева
Київ вул. Голосіївська, 13 А
м.Голосіївська11 4 м.Деміївська12 8 м.Видубичі44 22
Медичний центр "Андроцентр в Києві" спеціалізується на діагностиці та лікуванні патологій сечостатевої системи.
  • УЗД артерій нижніх кінцівок 700
  • УЗД артерій верхніх кінцівок 700
  • Дуплексне сканування артерій та вен нижніх (або верхніх) кінцівок разом 1 200
  • УЗД вен нижніх кінцівок 700
  • УЗД вен верхніх кінцівок 700
Сити Клиника
Київ пр-т Науки, 30
м.Деміївська21 9 м.Голосіївська24 9 м.Видубичі40 17
Спеціалізована профільна сучасна "Сіті Клініка" працює в трьох основних напрямках медицини: ендокринологія, гінекологія та репродуктологія, хірургія одного дня.
  • Дуплексне сканування вен або артерій нижніх (або верхніх) 2-х кінцівок 780
  • Дуплексне сканування артерій або вен нижніх кінцівок (1-й кінцівки) 470
5,7
Київ вул. Березова, 2
м.Видубичі20
  • Дуплексне сканування судин: периферичні судини (вени) 1 кінцівка 785
  • Дуплексне сканування судин: периферичні судини (артерії) 1 кінцівка (в умовах ізоляційного боксу) 1 185
  • Дуплексне сканування судин: периферичні судини (вени) 1 кінцівка (в умовах ізоляційного боксу) 1 185
  • Дуплексне сканування судин: периферичні судини (артерії) 1 кінцівка 785
Київ вул. Кіквідзе, 28а
м.Звіринецька10 2 м.Видубичі20 13
Багатопрофільний центр "Достомед" пропонує діагностичні та лікувальні процедури по багатьом медичних напрямках. Пацієнти центру "Достомед" можуть отримати наступні послуги: ультразвукове сканування внутрішніх органів; лікування патологій серця, судин, репродуктивних органів, залоз внутрішньої секреції, сечовидільної системи.
Київ вул. Єнісейська, 8
м.Видубичі40 16 м.Голосіївська34 10
Медичний центр Медейра (Medeira) - багатопрофільна клініка Європейського формату, що надає широкий спектр послуг для всієї сім'ї. У медустанові приймають кращі лікарі з України та Ізраїлю. Операційні установи оснащені за європейськими стандартами GMP. Використання в роботі сучасного обладнання дозволяє проводити хірургічні втручання будь-якої складності.