Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок в Києві (метро Деміївська)

Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок 700 грн.
Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок 700 грн.
Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок 1200 грн.
Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок 1150 грн.
Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок 670 грн.
Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок 670 грн.
Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок 1180 грн.
Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок 680 грн.
Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок 680 грн.
Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок 3000 грн.
Знайдено 9 клінік

Лариса
Я Мудра Л М , ДУЖЕ ДЯКУЮ !!!!!Лікарю Косей Н.В і асистенту Мельник К.Не вистачить мені і мільйона слів,щоб висловити вам свою подяку,за працю вашу і золоті руки.За ваш професіоналізм.Ви чудовий лікар.Напевно Вас обійняв сам Бог,щоб ви допомагали людям. Бажаю здоров'я та мирного неба. Дякуююююю!!!!!
Наталия
Иванна Владимировна Шмулян очень хороший доктор!
Лилия
Хочу отметить гинеколога Павлову!Я зная о своей проблеме и побывав у многих врачей (кисты в двух яичниках) обратилась и в эту клинику.Прекрасный специалист , внимательная , все подробно разъясняет , не спешит! Сдавала анализы перед операцией там же . Всё четко по времени и раньше , если пришли заранее . Персонал вежливый и внимательный ! Так же делала лапароскопию в этой клинике ! Хочу отметить персонал в палате , все внимательные , заботливые и вежливые ! Цена за операцию вышла та же что и при предварительном подсчёте . Попала в клинику по рекомендации подруги , но затем прочитала не мало негативных отзывов . Побывав там , посетив врачей и т. д была приятно удивлена ! Всё на высшем уровне , везде проведут , расскажут , разъяснят ! Рекомендую клинику !
Ксюша
При общении с Сергеем Викторовичем понимаешь что выбранная им процессия- его призвание. Его высокая квалификация позволяет использовать современные подходы в лечении, такие как ультразвуковой скальпель, что большая редкость. Его желание в конечным результате видеть не только здорового пациента, но и эстетически максимально привлекательного. На личной консультации перед операцией я получила ответы на все свои вопросы, что дало мне полную уверенность, что я в надёжных руках профессионала. И я не ошиблась с выбором ! Моя операция прошла успешно, визуальный результат великолепный, шов маленький и не заметный. Без лишних назначений и суеты, всегда с индивидуальным подходом и без трагизма всегда на позитиве. Это главные качества современного врача, идущего в ногу со временем
Леся
Низький уклін Бондарю Віталію Казимировичу і величезна, не маючи кордонів подяка за унікальні руки. Ви- лікар від Бога. Ви-майстер своєї справи і неймовірний талант медицини. Сердечно висловлюємо подяку, усьому персоналу клініки Дієво, за вашу щирість, чуйність надану нам допомогу і людяний підхід.
Олександр Степанович
Хочу висловити подяку доктору Орлову Антону Генадієвічу. Чуйна людина та лікар з великої літери. Достатньо було лише його кваліфікованого погляда щоб призначити необхідні обстеження. Доктор Антон Генадієвіч провів блискучу операцію, до і після якої був завжди на зв‘язку і контролював мій стан. Справжній професіонал, відмінний спеціаліст, чудова людина з блискучим почуттям гумору. З повагою та вдячністю Ваш «надійно фіксований» пацієнт.
8,3
Київ вул. Деміївська, 13
м.Деміївська11 9 м.Голосіївська13 5
"Verum expert clinic — спеціалізований центр здоров'я експертного рівня і узгодженого медичного обслуговування. особливості клініки "
  • УЗД судин верхніх або нижніх кінцівок (вени + артерії) на апараті VOLUSON E8BT15/ MINDRAY DC-80 1 150
  • УЗД судин верхніх або нижніх кінцівок (вени) на апараті VOLUSON E8BT15/ MINDRAY DC-80 670
  • УЗД судин верхніх або нижніх кінцівок (артерії) на апараті VOLUSON E8BT15/ MINDRAY DC-80 670
  • УЗД судин верхніх або нижніх кінцівок (вени + артерії) 1 180
  • УЗД судин верхніх або нижніх кінцівок (вени) 680
  • УЗД судин верхніх або нижніх кінцівок (артерії) 680
Київ вул. Володимира Брожки (колиш. Кіровоградська), 112/40
м.Деміївська30 8 м. Васильківська26 10 м.Либідська50 7
Дієво (DIEVO) - це багатопрофільний центр хірургічний рішень. Клініка спеціалізується на проведенні хірургічних операцій за різними напрямками. Всі маніпуляції здійснюються кваліфікованими фахівцями з багаторічним досвідом роботи.
  • УЗД судин верхніх або нижніх кінцівок (вени + артерії) 850
  • УЗД судин верхньої кінцівки (артерії) з манжетною пробою 450
  • УЗД судин верхніх або нижніх кінцівок (вени) 650
  • УЗД судин верхніх або нижніх кінцівок (артерії) 650
Андроцентры Киева
Київ вул. Голосіївська, 13 А
м.Голосіївська11 4 м.Деміївська12 8 м.Видубичі44 22
Медичний центр "Андроцентр в Києві" спеціалізується на діагностиці та лікуванні патологій сечостатевої системи.
  • УЗД артерій нижніх кінцівок 700
  • УЗД артерій верхніх кінцівок 700
  • Дуплексне сканування артерій та вен нижніх (або верхніх) кінцівок разом 1 200
  • УЗД вен нижніх кінцівок 700
  • УЗД вен верхніх кінцівок 700
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17
м.Вокзальна39 14 м.Деміївська56 18 м.Олімпійська59 21
Центр "Меддопомога" спеціалізується на лікуванні та догляді за хворими, наданні послуг лежачим і тяжкохворим пацієнтам. Виконання найскладніших медичних маніпуляцій і забір матеріалу для аналізів, сучасні дослідження як в умовах клініки, так і вдома у пацієнта — щоденна робота штату ліцензованих лікарів і медсестер.
  • Доплерографія вен (УЗД вен) нижніх кінцівок 3 000
  • Доплерографія артерій (УЗД артерій) нижніх кінцівок 3 000
Сеть клиник "Медбуд"
7,2
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пр-т Червонозоряний) , Олександрівська Слобідка
м.Вокзальна39 14 м.Деміївська56 18 м.Олімпійська59 21
Багатофункціональний медичний комплекс "Медбуд" починає свою історію в 1979 році. Установа була побудована для надання медичної допомоги співробітникам "Київміськбуду". Постійне вдосконалення матеріально-технічної та лікувально-діагностичної бази і приплив кваліфікованих кадрів допоміг стати центру одним з лідерів по наданню своєчасної медичної допомоги.
  • Доплерографія /Дуплексне сканування артерій або вен однієї кінцівки (верхньої або нижньої) 620
  • Доплерографія / Дуплексне сканування артерій або вен кінцівок (верхніх або нижніх) 860
  • Доплерографія /Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок (верхніх або нижніх) 1 200
  • Доплерографія / Дуплексне сканування артерій та вен однієї кінцівки 850
Сити Клиника
Київ пр-т Науки, 30
м.Деміївська21 9 м.Голосіївська24 9 м.Видубичі40 17
Спеціалізована профільна сучасна "Сіті Клініка" працює в трьох основних напрямках медицини: ендокринологія, гінекологія та репродуктологія, хірургія одного дня.
  • Дуплексне сканування вен або артерій нижніх (або верхніх) 2-х кінцівок 780
  • Дуплексне сканування артерій або вен нижніх кінцівок (1-й кінцівки) 470
6,7
Київ вул. Деміївська, 13, оф. 3
м.Деміївська11 9 м.Голосіївська13 5
Верум — сучасний медичний центр з європейським рівнем надання кваліфікованої допомоги. Центр є багатопрофільним медичним закладом, штат якого складається з професіоналів з великим досвідом роботи.
  • УЗД судин верхніх або нижніх кінцівок (вени + артерії) 1 180
  • УЗД судин верхніх або нижніх кінцівок (вени) 680
  • УЗД судин верхніх або нижніх кінцівок (артерії) 680
Добробут
Київ вул. Сім'ї Ідзиковський (Мішина), 3 , Чоколівка
м.Вокзальна41 13 м.Деміївська66 18
Лікувально-діагностичний центр для дітей та дорослих "Добробут" спеціалізується на наданні всебічної медичної допомоги пацієнтам будь-якого віку. Серед провідних напрямків: комплексна діагностика організму, консультативний прийом лікарів різних спеціальностей, невідкладна екстрена допомога, лікування у стаціонарі, реанімація.
Київ вул. Менделєєва, 10-Б
м.Либідська16 8 м.Звіринецька19 6 м.Деміївська25 9
Сіті Клініка + є медичним сервісом нового формату. Ми зібрали експертів, лікарів з великим досвідом роботи і сильним бажанням вилікувати свого пацієнта. Ми точно знаємо, що підходи до лікування пацієнта різного віку сильно відрізняються. Тому наші фахівці дуже добре знайомі з проблемами категорії 35+, бо починати бути здоровим ніколи не пізно! Після...