Дуплексне сканування судин шиї (брахіоцефальнихартерій) в Києві (метро Видубичі)

Дуплексне сканування судин шиї (брахіоцефальнихартерій) 500 грн.
Дуплексне сканування судин шиї (брахіоцефальнихартерій) 825 грн.
Дуплексне сканування судин шиї (брахіоцефальнихартерій) 1185 грн.
Дуплексне сканування судин шиї (брахіоцефальнихартерій) 550 грн.
Знайдено 3 клініки

Высокая квалификация, такт, внимание, терпение, профессиональные рекомендации, помощь реальная, ведение и консультация пациента постоянная. И , просто красавица!!!!)))
Спасибо большое Вам , Галина Валентиновна!!! За 1 год моя доченька скинула 20 кг!!! Главное, к девочке доктор нашла подход и правильное лечение нам помогло!!! Все в шоке!!!
Александр Николаевич диагностировал у моего ребенка сколиоз. Назначил грамотное лечение. Несколько сеансов массажа, улучшили ситуацию. Теперь я сама хочу обратиться к доктору и пройти курс массажей из-за остеохондроза.
Лена
Пришла на консультацию к Жанне Вадимовне с неприятными выделениями. Оказалось, что у меня молочница.Причиной появления заболевания стали антибиотики. Врач назначил мне препараты, которые в таком случае хорошо помогают, но и препараты, которые повышают иммунитет. Спасибо за помощь.
Федор Алексеевич очень опытный специалист, и хороший человек. Не так давно приводила к нему маму. Ей очень понравился доктор, и его методики лечения. Если довольна мама, то соответственно и я. Спасибо.
Лера
Думала, никогда уже не буду довольна своей кожей, но Мария Александровна умничка, каких поискать. Рекомендую обязательно,если вдруг сомневаетесь
5,7
Київ вул. Березова, 2
м.Видубичі20
  • Дуплексне сканування судин шиї (в умовах ізоляційного боксу) 1 185
  • Дуплексне сканування судин шиї 825
Київ вул. Кіквідзе, 28а
м.Звіринецька10 2 м.Видубичі20 13
Багатопрофільний центр "Достомед" пропонує діагностичні та лікувальні процедури по багатьом медичних напрямках. Пацієнти центру "Достомед" можуть отримати наступні послуги: ультразвукове сканування внутрішніх органів; лікування патологій серця, судин, репродуктивних органів, залоз внутрішньої секреції, сечовидільної системи.
Київ вул. Єнісейська, 8
м.Видубичі40 16 м.Голосіївська34 10
Медичний центр Медейра (Medeira) - багатопрофільна клініка Європейського формату, що надає широкий спектр послуг для всієї сім'ї. У медустанові приймають кращі лікарі з України та Ізраїлю. Операційні установи оснащені за європейськими стандартами GMP. Використання в роботі сучасного обладнання дозволяє проводити хірургічні втручання будь-якої складності.