Кольпоскопія в Києві - Оболонський район

Кольпоскопія 450 грн.
Кольпоскопія 380 грн.
Знайдено 14 клінік

Большак Анна Андреевна
Лікар Хідіров, толковий спеціаліст і приємна людина
Дорошенко Олександра Дмитрівна
Доброго дня. Дуже ввічливий персонал. Лікар чудовий. Гарний підхід до дитини. Дуже задоволена від візиту. Рекомендую.
Купріянов Тимур Саітович
Лікар дуже сподобався. Спокійний, компетентний, дуже приємний, відповідав на всі поставленні питання (ще й в масці, чого не могла не зацінити). Наступну вакцинацію хотілось би робити дитині саме у нього.
Курієць Юлія
Ввічливий персонал клініки,лікарі хороші Прийом дуже сподобався. Особливо хочу відмітити лікаря УЗД Войтенко В.М
Клара
Пришла сюда на УЗИ второго ребенка, очень удобно, что можна оставить дитё поиграть в десткой комнате, пока мама занята, особенно если из-за обстоятельств не с кем было оставить. Персонал внимательный и вежливый, а врачи всё доступно объясняют что и как. Без вот этого "всё хорошо" или "в квадрате б3 затемнение" что-то такое. Теперь думаю и вести беременность здесь.
Алла Ив.
Лікар грамотна, дуже приємна, уважна. Вислухала, провела діагностику, розписала первинне лікування, а також призначила комплексне обстеження для уточнення діагнозу. Величезне спасибі фахівцю за професіоналізм та доброзичливість!
9,3
Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 19
м.Мінська2 1 м.Оболонь17 6 м.Героїв Дніпра14 10
Smart Medical Center — це медичний центр, в якому проводиться точна діагностика і ефективне лікування із застосуванням сучасного обладнання.
  • Кольпоскопія шийки матки 380
Київ ул. Героев Сталинграда, 12 Д
м.Оболонь14 2 м.Мінська20 3
Медичний центр "Гравімед" - це клініка сучасної жінки. Місце, де ми комплексно піклуємось про жіноче здоров’я на усіх етапах життя, включаючи профілактику, діагностику та лікування захворювань, планування і ведення вагітності, післяпологове відновлення, а також різноманітні косметологічні процедури для вашої краси, впевненості та відмінного самопочуття.
  • Відеокольпоскопія 350
  • Відеокольпоскопія (доктор мед.наук, професор) 450
Київ вул. Маршала Тимошенка, 14
м.Мінська7 3 м.Оболонь16 4
Клініка "Діамед-експрес" надає комплексну лікарську допомогу з 1998 року. Широкий перелік послуг і якісне обслуговування — пріоритети клініки.
  • Відеокольпоскопія 400
Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 21 корпус 14
м.Мінська2 1 м.Оболонь20 5 м.Героїв Дніпра15 10
  • Кольпоскопія шийки матки 380
6,7
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 48
м.Героїв Дніпра17 5 м.Мінська25 6 м.Оболонь38 7
Альфа-Віта — це спеціалізований медичний центр, який відкрив свої двері на Оболоні. Основний напрямок діяльності м комплексна діагностика організму з використанням сучасного технічного оснащення. На території центру приймають профільні фахівці. Ультразвукове дослідження проводиться кваліфікованими лікарями. Сучасне обладнання дозволяє оцінити стан органів...
Вита Медикал
5,2
Київ вул. Зої Гайдай, 5
м.Мінська13 3 м.Героїв Дніпра17 2
Київський медичний центр "Віта Медікал" є багатопрофільним, в ньому ведуть прийом лікарі багатьох спеціальностей, серед яких доктори медичних наук, лікарі вищої категорії. Пацієнтам надаються послуги наступних категорій: електрокардіограма з розшифровкою; апаратне вимірювання пульсу і тиску; добове зняття електрокардіограми; фіброколоноскопії; ФГДС;...
Київ вул. Ярослава Івашкевича, 6/8 А , Оболонь
м.Оболонь45 9 м.Мінська47 10
Медичний центр Euromed почала функціонувати в 2015 році. В установі працює більше 60 фахівців, які надають допомогу в близько 20 областях медицини.
Добробут
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 16 В
м.Оболонь19 4 м.Мінська14 6
Поліклініка для дітей і дорослих "Добробут" на Оболоні — установа, що надає широкий спектр медичних послуг. У клініці можна записатися на прийом до судинного хірурга, проктолога, уролога, офтальмолога, педіатра, ЛОР-лікаря, травматолога та інших фахівців.
Моя клиника
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 20
м.Мінська11 4 м.Оболонь18 6
Багатопрофільний лікувально-діагностичний центр "Моя клініка" на м. Мінська надає якісну медичну допомогу для всієї родини з багатьох напрямків, включаючи гінекологію, ендокринологію, урологію, загальну терапію, гастроентерологію, хірургію, отоларингологію, неврологію, стоматологію, косметологію, нейрохірургію і ін.
Київ вул. Героїв Дніпра, 67 А
м.Героїв Дніпра10 2 м.Мінська23 5
Медичний центр "Альтернатива" на Героїв Дніпра надає пацієнтам широкий спектр якісних лікувально-діагностичних послуг. Основні напрямки роботи клініки: ультразвукова діагностика, терапія, гінекологія, дерматологія, косметологія, озонотерапія, урологія, фізіотерапія, гастроентерологія. В установі також можна записатися на прийом до алерголога, дієтолога,...