Сторінка 2. Діагностичні центри Києва на м.Іподром

Знайдена 21 клініка

Сб Нед Цілодобово
Петр
Спасибо Ливинской Оксане Григорьевной, давно искал хорошего кардиолога не далеко от дома, по необходимости буду обращаться ещё! Так-же отдельное спасибо девушке Марие на рецепции за профессионализм!)
Сьогодні я проходила медогляд у вашій клініці. Зайшовши вас зустрічають привітливі дівчата. Хочу виразити вдячність працівникам лікарні. Була здивована приємному персоналу та професіоналізму лікарів.
Лена П.
Сьогодні ми з сином були на прийомі у Юлії Володимирівни, дуже хороший лікар, і в першу чергу людина . Все дуже чітко і детально пояснила мені і синові, що стосується нашого питання. Написала призначення. Рекомендую цього компетентного лікаря!
Екаткрина
Уже не перший раз звертаюся до даного лікаря. Я дуже задоволена відвідинами, лікар компетентна, професіонал своєї справи. Він дуже добре пояснює і розповідає всю інформацію. Планую і далі звертатися тільки до неї. Рекомендую!
Тарас Г.
Дуже компетентний лікар, та прогресивний фахівець. Ніяких зайвих аналізів і процедур, лікування оптимальне та доступне! Раджу цього лікаря всім, хто хоче вилікуватися і бути здоровим! Спасибі, Вам! Більше б нам таких лікарів!
Варсавия
Приємний лікар, з добрим ставленням. Вона розклала діагноз все по поличках, так що стало зрозуміло навіть мені. Дуже вдячний за якісну консультацію !!! Надалі буду відвідувати цього лікаря! Лікування допомогло. Так що можу рекомендувати.
Київ вул. Ломоносова, 77
м. Васильківська21 4 м.Виставковий центр15 5 м.Іподром18 6
Спеціалісти багатопрофільного медичного центру "Медельвейс" проводять лікування та консультації з гінекології, неврології, кардіології та багатьма іншими напрямами. Є можливість виїзду фахівця додому до пацієнта (взяття аналізів, ін'єкції, масаж). Діє ряд акцій і знижок на комплексні програми обстеження.
  • Кардіотокографія (КТГ) 350
  • РЕГ (реоенцефалографія) 350
  • Холтер АТ 500
  • Холтер ЕКГ 800
  • ЕКГ +розшифровка 250
Київ вул. Маршала Якубовського, 6
м.Іподром17 4 м.Теремки34 5
Віватон +, центр естетичної медицини надає послуги діагностики, косметології, дерматології, масажу та ін. У клініці працюють кваліфіковані фахівці вищих категорій з великим досвідом роботи.
Київ вул. Метрологічна, 17/1
м.Теремки51 8 м.Іподром59 13
Olymed, GastroZentrum (ГастроцентрОлимед) — сучасна гастроклініка, спеціалізується на діагностиці та терапії захворювань кишкового тракту. Пацієнти приймаються у індивідуальному порядку за попереднім записом.
  • Езофагогастродуоденоскопія, включаючи хромоендоскопію, вузькоспектральну і збільшувальну ендоскопію 2 900
  • Колоноскопія, включаючи хромоендоскопію, вузькоспектральну і збільшувальну ендоскопію 3 900
  • Ректосігмоскопія, включаючи хромоендоскопію, вузькоспектральну і збільшувальну ендоскопію 2 500
  • Дослідження ультразвукове комплексне органів черевної порожнини 1 000
  • Дослідження ультразвукове щитоподібної залози 600
Київ вул. Мейтуса 4
м.Іподром16 6 м.Виставковий центр18 18
Медичний центр "Матуся" — вузькопрофільна клініка, що надає послуги в області гінекології, репродуктології та онкогінекології. В установі можна записатися на прийом до гінеколога-ендокринолога, підліткового гінеколога або ультразвуковому диагносту.
Київ вул. Маршала Якубовського, 6
м.Іподром17 2 м.Виставковий центр26 4
Пройти якісне діагностичне обстеження можна в Кабінеті комп'ютерної томографії Клініки сімейної медицини.
  • КТ ангіографія судин голови 2 800
  • КТ ангіографія судин шиї 2 800
  • КТ ангіографія одного відділу 2 750
  • КТ перфорантні вени 4 300
  • КТ головного мозку 940
Київ пр. Героїв Небесної Сотні, 16/8 (ЖК "Затишний квартал") , Софиївска Борщагівка
м.Іподром19 м.Теремки20 м.Житомирська19
Dr. Baby — це спеціалізований медичний центр для дітей від народження до повноліття. Основний напрямок діяльності комплексу — плановий огляд дитини, діагностика та призначення відповідної терапії, в залежності від стану пацієнта. Висококваліфікований персонал допоможе вашим дітям вирости здоровими і щасливими.
  • ЕКГ (добовий моніторинг) 450
  • УЗД серця (новонароджених та дітям різного віку, ЕХО КГ) 550
  • УЗД головного мозком (нейросонографія) 400
  • УЗД кульшових суглобів 350
  • УЗД органів черевної порожнини 350
Київ пр-т Голосіївський, 130/57
м.Виставковий центр4 10 м.Іподром13 7 м. Васильківська17 5
Центр стоматології "Доктор Сидельников" надає послуги — лікування карієсу і видалення зубів, зняття зубних відкладень, протезування зубів, відбілювання та чистка. Також в стоматології надаються послуги дітям. З метою діагностики проводиться рентген.
  • Рентген зуба 50
Київ вул. Дмитра Луценка, 10 А (ЖК "Британський Квартал") , Жуляни
м.Іподром26 9 м.Виставковий центр35 6
Діагностичний центр інноваційної медицини "I-MED" спеціалізується на своєчасному виявленні захворювань і патологій до початку клінічних проявів, допомагає в підборі індивідуальної програми терапії.
4,3
Київ вул. Академіка Вільямса, 15 (корп. 3)
м. Васильківська28 7 м.Виставковий центр25 8 м.Іподром25 11
Стоматологічна клініка "Клуб 32" займається лікуванням зубів сучасними ефективними методами, відновлює естетичну привабливість зубного ряду.
4,3
Київ вул. Академіка Заболотного, 48 А , Теремки
м.Теремки12 2 м.Іподром22 9
Спеціалізована клініка "Стоматолог-Ж" почала функціонувати в 2000 році. Пріоритети клініки — якісне обслуговування за помірні ціни.
  • Рентген зуба
  • Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів)