Скринінгове УЗД плоду в Києві (метро Палац спорту)

Скринінгове УЗД плоду 1000 грн.
Скринінгове УЗД плоду 5900 грн.
Скринінгове УЗД плоду 7500 грн.
Знайдено 4 клініки

Квалифицированные доктора. Вежливый персонал
Завдяки клініці "Мати та Дитина", у нас тепер є наше маленьке чудо! Це вже третя клініка, куди ми приходили за допомогою, і де отримали результат. Безмежно вдячна цій клініці за те маленке диво що я зараз тримаю на руках.
Ельвіра
Здавалося що у наш час чудес не буває, але це не зовсім так! Марта Ігорівна подарували нашій родині диво! Низький уклін усім співробітникам, всього самого найкращого! Безмежно вдячна, за Вашу працю, професіоналізм і наполегливість!
Катерина
Ми з чоловіком давно думали про дітей, але без повного обстеження ніяк не наважувалися. Знайомий лікар порадив клінуку "Мати та дитина". Були приємно здивовані ціною на покет комплесних обстежень, так як розраховували на набагато вищу ціну. Рекомендуємо!
Кристина
Проходили томографию месяц назад, обследовали грудную клетку. Оказалось, что диагноз абсолютно другой, не тот, что ставили на основании рентгена легких. Хорошо, что наконец-то установили болезнь. Теперь будем ждать результатов лечения. отдельное спасибо за качественную диагностику и современное оборудование в центре.
Вита
Выполняли компьютерную томографию колена сыну, после того как получил травму во время игры в футбол. Качеством диагностики довольны. Теперь нас ждет длительный период реабилитации. Также порадовали цены на обследования. Буду всем рекомендовать.
Медгарант
8,9
Київ вул. Шовковична, 39/1 , Липки
м.Кловська9 5 м.Хрещатик14 4 м.Палац спорту9 12
Центр діагностики "М-плюс" на Печерську спеціалізується в області проведення магнітно-резонансної томографії за допомогою сучасного і безпечного обладнання.
сеть медицинских центров "Мати та дитина"
Акції
Київ вул. Казиміра Малевича, 83 А , Поділ
м.Палац спорту
Медичний центр "Мати та дитина" — це сучасна клініка репродуктивного здоров'я, що надає повний комплекс послуг із планування вагітності. Більшість фахівців є членами Європейського товариства з репродукції та ембріології людини (ESHRE), а також Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ).
  • Біофізичний профіль плода 1 000
  • Пакет "Акушерський скринінг" (визначення (РАРР, бета-ХГЛ), визначення (АФП, бета-ХГЛ, Эстріол), УЗД у терміни 11-14, 16-18, 21-22, 30-32 тижнях з доплерометрією, передпологове УЗД) 5 900
  • Пакет "Акушерський скринінг" Двійня. (визначення(РАРР, бета-ХГЛ), визначення (АФП, бета-ХГЛ, Эстріол),УЗД на 11-14, 16-18, 21-22, 30-32 тижнях з доплерометрією, передпологове УЗД) 7 500
Працює з
Пн: 09:00-16:00 Вт: 09:00-16:00 Ср: 09:00-16:00 Чт: 09:00-16:00
Київ вул. Дарвіна, 1
м.Палац спорту10 м.Хрещатик15
  • Біофізичний профіль плода 720
Консультативний центр лікування та діагностики "Адепт Лелека" розпочав свою діяльність у 2000 році на базі медцентру "Адепт", пропонує пацієнтам повний комплекс ультразвукової діагностики організму. Проводить прийом дітей з народження, в тому числі дитяча гінекологія.