УЗД органів черевної порожнини в Харкові (метро Площа Конституції)

УЗД органів черевної порожнини 350 грн.
УЗД органів черевної порожнини 450 грн.
УЗД органів черевної порожнини 700 грн.
Знайдено 8 клінік

Сб
Шушпанов Давід Максимович
Дуже добре
Юліана
Хороший, відповідальний спеціаліст. Не так давно консультувала мою дитину з приводу однієї проблеми. Все грамотно зробила, оглянула, порекомендувала лікування. Все пройшло на найвищому рівні! Лікування допомогло. Рекомендую!
Каріна
Справжній фахівець! Приходили з донькою до Лариси Анатолівни на консультацію. Все сподобалося, лікар професійно все зробила. Детально прокоментувала діагноз, та розповіла про стратегію вирішення проблеми. Усім задоволена. Рекомендую!
Сергей
Дуже професійний спеціаліст. Одного разу, нам довелося потрапити до нього на лікування. Хочу зізнатися, що усім задоволена. Лікар добрий та професійний. Маніпуляції проводить без болю. Дитині також сподобався. Рекомендую!
Євген В
Хороший лікар! Були з дитиною у нього на прийомі. Нам все дуже сподобалося! Вміє заговорити дитину. Ми видаляли у нього зуб, все пройшло швидко, та без зайвих сліз. Мені дуже сподобався підхід лікаря до дитини. Спеціаліст просто супер!
Альбина Р.
Уже тривалий час, моя донька консультується у цього лікаря, вона носить брекети. Ми усім повністю задоволені. Справжній професіонал своєї справи! Порівняно з тим, що було раніше, результат просто вражає, зубний ряд вже майже вирівнявся.
8,2
Центр дитячої хірургії та урології "Беатріс" спеціалізується на дитячому здоров'ї в багатьох областях. Надає послуги діагностики, консультації та інші послуги лікування кваліфікованими фахівцями урологами, хірургами, стоматологами.
  • УЗД черевної порожнини 700
5,3
Доктор (DOCTOR) - це медичний центр, що спеціалізується на комплексній діагностиці та лікуванні захворювань загального профілю. Колектив кваліфікованих лікарів гарантує індивідуальний підхід до кожного клієнта. Всі дії виконуються на професійному рівні. Прийом ведеться за попереднім записом до фахівців будь-якого профілю.
5,3
Харків вул. Суздальські Ряди, 8
м.Історичний музей12 6 м.Площа Конституції16 5 м.Південний вокзал30 6
MedHouse — це сучасний медичний центр нового формату. Клініка працює за такими напрямками: УЗ-діагностика, ендокринологія, урологія, терапія, трихологія, психотерапія, проктологія, неврологія, педіатрія, кардіологія, дерматологія, гастроентерологія і ін.
5,2
Многопрофільний медичний центр "Панацея ХХІ век" вже більше 15 років займається діагностикою, терапією та хірургічним лікуванням різноманітних захворювань. Центр має ряд міжнародних та державних сертифікатів.
  • УЗД шлунково-кишковий тракт 600
Працює з
Медичний оздоровчий центр "Інстинкт Сонця" пропонує комплексні програми з лікування і загального оздоровлення організму, підібрані індивідуально з урахуванням діагнозу та індивідуальних особливостей організму. У центрі працюють досвідчені фахівці: уролог, дерматовенеролог, отоларинголог, гінеколог, терапевт.
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, селезінка, підшлункова залоза, жовчний міхур). Видача укладання *необхідно утриматися від їди 4-5 годин 300
4,2
Харків вул. Багалія, 5 (вул. Фрунзе)
м.Пушкінська9 2 м.Архітектора Бекетова8 3 м.Площа Конституції23 10
Багатопрофільний медичний заклад "Жіночий лікар плюс" лікувально-діагностичний центр, оснащений сучасним високотехнологічним діагностичним обладнанням, що має власну лабораторію.
  • УЗД органів черевної порожнини
4,1
Європейський Радіологічний Центр на Полтавському шляху — одна з філій широкої мережі медичних центрів, які були відкриті у 2010 році на базі відомої у Європі словацької компанії. На сьогодні налічується 5 діагностичних центрів, розташованих у різних районах Харкова, що робить обстеження більш комфортним та доступним для людей.
  • УЗД черевної порожнини 1 орган (селезінка/печінка + жовчний міхур/підшлункова залоза) 250
  • УЗД органів черевної порожнини (селезінка, печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза) 450
  • УЗД органів черевної порожнини (селезінка, печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза), еластографія печінки 1 100
  • УЗД органів черевної порожнини (селезінка, печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза), еластографія печінки, селезінки 1 300
  • УЗД органів черевної порожнини + заочеревинного простору 700
  • УЗД черевної порожнини з метою виключення симптому "порожнього органа" (оцінка інвагінат, апендициту, пілоростеноза) (діти до 18 років) 350
3,7
Харків вул. Полтавський Шлях, 7
м.Центральний ринок10 3 м.Площа Конституції16 6 м.Історичний музей15 9
Пратія Клінік — це сучасний медичний центр, що надає комплексні послуги з функціональної діагностики та терапії. У центрі функціонує сучасне технічне оснащення. Комплексний підхід до виконання функціональної діагностики забезпечує швидкий та точний результат в стислі терміни.
  • УЗД одного органу черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка) 450
  • УЗД всіх органів черевної порожнини: печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка) 350
  • УЗД органів черевної порожнини з допплерографією 450
  • УЗД всіх органів черевної порожнини + нирки 500