УЗД нирок в Харкові (метро Площа Конституції)

УЗД нирок 200 грн.
Знайдено 6 клінік

Сб
Диана
Хорошо относятся
Анна К.
Мені дуже сильно сподобався лікар! Добре вислухав мене, все детально пояснив. Питань не залишилося взагалі, так детально він мене проконсультував. Ліки допомагають. Дуже приємний чоловік, буду ще до нього записуватися. Спеціаліста рекомендую!
Євгенія
Мені все дуже сподобалось. Це перший лікар в моєму житті, який розмалював все на папірці, та детально пояснив. В кінці консультації дав детальні призначення. Всі таблетки приймаю за розкладом. Дуже вдячна фахівцю за все! Рекомендую!
Олег Д.
Сергей Валериевич провел отличную хирургическую операцию! Спасибо ему большое!
Максим
Я обращался к разным врачам ,в разных больницах , меня пичкали таблетками и антибиотиками назначали кучу анализов больше года и ничего не помогало , врачи просто разводили руками . Слава Богу мне посоветовали Карину Эдуардовну и клинику ПАНАЦЕЯ 21 , она мне помогла с первого раза , я благодарен Карине Эдуардовне и всему персоналу ,они просто замечательные !
Игорь
Огромное спасибо хирургу Артёму Александровичу и медсестре Ирине за проведенную мне операцию "циркумцизия". Очень хорошее впечатление о клинике.
5,3
Доктор (DOCTOR) - це медичний центр, що спеціалізується на комплексній діагностиці та лікуванні захворювань загального профілю. Колектив кваліфікованих лікарів гарантує індивідуальний підхід до кожного клієнта. Всі дії виконуються на професійному рівні. Прийом ведеться за попереднім записом до фахівців будь-якого профілю.
5,2
Многопрофільний медичний центр "Панацея ХХІ век" вже більше 15 років займається діагностикою, терапією та хірургічним лікуванням різноманітних захворювань. Центр має ряд міжнародних та державних сертифікатів.
Працює з
5,3
Харків вул. Суздальські Ряди, 8
м.Історичний музей12 6 м.Площа Конституції16 5 м.Південний вокзал30 6
MedHouse — це сучасний медичний центр нового формату. Клініка працює за такими напрямками: УЗ-діагностика, ендокринологія, урологія, терапія, трихологія, психотерапія, проктологія, неврологія, педіатрія, кардіологія, дерматологія, гастроентерологія і ін.
Медичний оздоровчий центр "Інстинкт Сонця" пропонує комплексні програми з лікування і загального оздоровлення організму, підібрані індивідуально з урахуванням діагнозу та індивідуальних особливостей організму. У центрі працюють досвідчені фахівці: уролог, дерматовенеролог, отоларинголог, гінеколог, терапевт.
4,1
Європейський Радіологічний Центр на Полтавському шляху — одна з філій широкої мережі медичних центрів, які були відкриті у 2010 році на базі відомої у Європі словацької компанії. На сьогодні налічується 5 діагностичних центрів, розташованих у різних районах Харкова, що робить обстеження більш комфортним та доступним для людей.
3,7
Харків вул. Полтавський Шлях, 7
м.Центральний ринок10 3 м.Площа Конституції16 6 м.Історичний музей15 9
Пратія Клінік — це сучасний медичний центр, що надає комплексні послуги з функціональної діагностики та терапії. У центрі функціонує сучасне технічне оснащення. Комплексний підхід до виконання функціональної діагностики забезпечує швидкий та точний результат в стислі терміни.