КТ кісток тазу в Харкові

КТ кісток тазу 900 грн.
КТ кісток тазу 1250 грн.
Знайдено 13 клінік

Тищенко Вера Алексеевна
Дякую за увагу і людяність. Сервіс на гарному рівні
Кравченко Людмила Зиновьевна
Дуже гарне обслуговування
Обихвост Валентина Миколайовна
Уважний високо кваліфікований лікар
Пещанюк Тетяна
Хочу выразить благодарность, офтальмологу Литвиновой, очень грамотный специалист. Рекомендую.
Дмитрий
Хочу выразить большую благодарность врачу хирургу от бога Кочеровскому Александру Игоревич за его золотые руки и высокий профессионализм . Обратился по поводу липомы спины. Операция прошла быстро ,все было сделано на высшем уровне ,главное безболезненно.Процесс заживления и восстановления прошёл легко ,шов аккуратный. Отдельное спасибо медсестре и всему персоналу клиники.Я очень доволен приёмом на высшем уровне .По больше бы таких врачей и клиник в нашем городе. Спасибо ещё раз ,доктору за профессионализм ,и чуткое отношение к пациентам!!!
Хочу поблагодарить за профессионализм Шканд Татьяна Витальевна!Врач от бога!Внимательно и правильно назначен ие лечения!Результат на лицо!
Харків пр-т Героїв Харкова, 257
м.Дворець спорта5 1
У медцентрі "ОН Клінік" на м. Палац Спорту проводиться лікування гінекологічних, проктологічних, дерматологічних, урологічних хвороб за допомогою малоінвазивних методик.
  • КТ кісток тазу 1 250
Харків, вул. Ярослава Мудрого (Петровского), 30 А
м.Пушкінська 3 1 м.Архітектора Бекетова 13 5 м.Університет 12 5
5,4
Харків ш. Салтівське, 266 Г (Клінічна лікарня №8)
м.ім. Масельського50 9 м.Армійська50 11 м.Академіка Павлова59 13
Європейський Радіологічний Центр — це центр сучасної діагностики, який працює вже протягом 11 років. Все починалося з одного центру, відкритого за підтримки словацької компанії, яка надає кваліфіковані медичні послуги в європейських країнах.
Харків вул. Клочківська, 337 А
м.Олексіївська26 7 м.Перемога28 7 м.23-го Серпня49 9
Ваше здоров'я - це мережа лікувально-діагностичних центрів в Україні. Найбільший медичний заклад розташувався в Харкові. Основний напрямок діяльності - комплексне обстеження організму з використанням високоточного томографа. На базі центру приймають вузькі фахівці, у яких можна отримати консультацію.
МДЦ Эксперт
8,9
Харків вул. Пушкінська, 82
м.Пушкінська
Діагностичний центр МДЦ Експерт-Харків входить у велику мережу центрів і займається дослідженнями в області УЗД і КТ. Для цього застосовується сучасне високоточне обладнання. Фахівці співпрацюють з Європейською школою радіології.
  • Мультизрізова комп'ютерна томографія кісток тазу, крижової кістки та куприка 1 000
  • Мультизрізова комп'ютерна томографія кульшового суглобу 900
Харків вул. Ярослава Мудрого (Петровского), 30 А
м.Пушкінська3 1 м.Архітектора Бекетова13 5 м.Університет12 5
Медичний центр "ОН Клінік Харків" входить до міжнародної мережі клінік. У Харкові медичний заклад було відкрито в 2007 році. Клініка є багатопрофільною. У ній налічується понад 15 спеціалізацій лікарів.
  • КТ кісток тазу 1 250
Харків, пр-т Героїв Харкова, 257
м.Дворець спорта 5 1
Харків вул. Лермонтовська, 27
м.Пушкінська11 4 м.Київська15 9
Медичний центр "МДЦ-LUX" - це клініка спеціалізованого типу, яка займається діагностуванням різних патологій за допомогою комп’ютерної томографії. Це - перша приватна клініка в місті, яка була заснована влітку 2004 року. Серед працівників - спеціалісти вищої категорії з рентгенології та травматолог-ортопед.
Харків вул. Шевченко, 142
м.Київська3 2 м.Захисників України27 8
Центр медичної радіології "Гамма Плюс" пропонує спектр послуг з діагностики (УЗД, КТ, аналізи) і консультації лікарів.
4,1
Харків вул. Пушкинська, 82
м.Пушкінська1 1 м.Університет17 7 м.Київська25 8
Діагностичний центр "Брігід" спеціалізується на проведенні КТ і МРТ діагностики (без обмежень за віком), можлива консультація лікаря-діагноста. Центр є базою кафедр вищих навчальних закладів Харкова.