Сторінка 3. Діагностичні центри Харкова в Київському районі

Знайдено 36 клінік

Хороший специалист.
Александр
Хороший центр, вежливый и корректный персонал. Доктор доступно объяснила и ответила на все интересующие вопросы. Рекомендую.
Саша
Хороший центр. Вежливый персонал
Мілана
Лікар прийняла мене вчасно, швидко і якісно провела прийом, все докладно розповіла, я отримала відповіді на усі свої питання, а також призначила мені необхідні препарати. Я залишилася задоволена отриманою консультацією. Рекомендую!
Ліда
Лікар привітна, уважна, все вислухала, детально про все розповіла. Спілкування проходить у доброзичливій та невимушеній обстановці. Призначене лікування та рекомендації допомогли. Дуже сподобалася. Обов'язково прийду ще!
Доктор направил в этот центр на исследование .Проходила мрт впервые. По приезду в центр расспросила у персонала как будет проходить процедура. Все рассказали,обьснили. У меня боязнь замкнутого пространства, поэтому думала, что вряд ли вылежу в томографе 20 минут. Но, что удивило, насколько обходительный персонал. Успокоил, предложил успокоительное ,воды и на протяжении всего исследования присутствовали рядом держа за руку. В течении 30 минут были готовы результаты. Доктор проконсультировал. В целом -твердая 10ка. Однозначно советую этот центр.
Харків вул. Барабашова, 36 А
м.Студентська3 м.Академіка Павлова20 5 м.Героїв праці20 5
Tesla Medical - центр магнітно-резонансної діагностики, єдиний в Харкові, оснащений апаратом Philips Achieva, що має магнітне поле 3 Тесла.
Акушерсько-гінекологічний кабінет спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні гінекологічних захворювань. Прийом здійснює лікар вищої категорії з 20-ти річним стажем, кандидат медичних наук Грабар Валерія Володимирівна. Стаціонарне лікування акушерських та гінекологічних хворих проводиться в пологовому будинку №2.
Багатопрофільний Харківський лікувально-діагностичний центр "Союз" надає пацієнтам широкий спектр діагностичних і лікувальних процедур. Тут консультують дитячі спеціалісти (кандидати наук, професори) наступних профілів: Онколог; Невролог; Психолог; Реабілітолог; Лікар-ЛФК; Мамолог; Оперує хірург; Логопед; Ортопед.
Багатопрофільний медичний центр "Інститут здоров'я" займається діагностикою, лікуванням і профілактикою хвороб скелета, сечостатевої системи, шкірних покривів. Фахівцями клініки розроблені унікальні методики лікування різних органів і систем.
Харків вул. Ярослава Мудрого, 30а (вул. Петровського)
м.Пушкінська1 2 м.Архітектора Бекетова13 7 м.Університет18 8
Харьківська клініка "Оксфорд Медікал" є многопрофільною та спеціалізується на безпечних малоінвазивних методах лікування. Медичний центр складається з кількох відділень: флебологічного, відділення естетичної медицини та спеціалізованого відділення по боротьбі з алкогольною та нікотиновою залежністю.
4,3
Харків вул. Садова, 2 (вул. Чубаря)
м.Історичний музей8 3 м.Архітектора Бекетова11 7 м.Площа Конституції11 3
Багатопрофільний діагностичний медичний центр "Велкам" надає послуги населенню по 7 основними напрямками: гінекологія, дерматологія, венерологія, урологія, стоматологія, кардіологія і отоларингологія.
4,3
Харків вул. Дарвіна, 9 (2 поверх, офіс 16)
м.Архітектора Бекетова3 1 м.Пушкінська15 5
Вузькоспеціалізований медичний кабінет жіночого здоров'я і молодості з 2007 року надає послуги з діагностики та лікування захворювань в області акушерства та гінекології.
4,2
Харків вул. Багалія, 5 (вул. Фрунзе)
м.Пушкінська9 2 м.Архітектора Бекетова8 3 м.Площа Конституції23 10
Багатопрофільний медичний заклад "Жіночий лікар плюс" лікувально-діагностичний центр, оснащений сучасним високотехнологічним діагностичним обладнанням, що має власну лабораторію.
4,2
Лікувально-профілактичний центр "Сана" - це багатопрофільна клініка, яка займається діагностуванням та терапією при різних захворюваннях людини, а також профілюється на фітнесі та наданні косметологічних процедур.
Харків вул. Пушкинська, 82
м.Пушкінська1 1 м.Університет17 7 м.Київська25 8
Діагностичний центр "Брігід" спеціалізується на проведенні КТ і МРТ діагностики (без обмежень за віком), можлива консультація лікаря-діагноста. Центр є базою кафедр вищих навчальних закладів Харкова.