Сторінка 3. УЗД передміхурової залози у Дніпрі

Знайдено 44 клініки

Сб Нед Цілодобово
Ольга Николаевна
Удаляли сыну четыре родинки, ни следа, отлично сделали.
Рекомендую, професіонал своєї справи! Консультація проведена доступно і в повному обсязі. Аналізи призначені коректно, я сама медик, і розуміюся в цьому. Що найбільш сподобалося, так це те що не було нав'язування непотрібних процедур. Велике спасибі! Побільше таких лікарів!
Iryna
Все добре, лікар дуже уважно мене вислухав, додатково розпитала по моїх симптомах. Призначила мені аналізи. Надав мені подальший план дій. Після отримання результатів, прийду на повторний прийом. Впевнена що все буде добре. Рекомендую!
Це була одна з кращих і вичерпних консультацій в моєму житті. Лікар дуже довго, докладно, детально розписував причинно-наслідкові зв'язки. Чому, і що у мене сталося. Надав мені повний опис ситуації. Призначив лікування. Лікар дуже сподобався.
Катя И.
Мені сподобалося! Лікар уважно вислухав мої скарги, я прийшла до нього уже з готовими аналізами, так як я медик, маю уявлення що потрібно було б цьому спеціалісту. І сьогодні, лікар мені детально розписав лікування. Спеціаліста рекомендую!
Олександр
Я була на консультації, можу сказати що лікар досить фаховий, добре розуміється у своїй сфері. Дуже гарно відноситься до пацієнтів, і старається розібратись в проблемі. Дала досить гарні поради та рекомендації. Прийду повторно!
5,3
Дніпро вул. Гвая, 76
р.Самарський
Клініка На Ксеньевке надає широкий перелік послуг за напрямками сімейна медицина, імунологія, стоматологія, терапія і ультразвукова діагностика.
5,2
Дніпро пр-т Пушкіна, 11 (офіс 79)
р.Центральний
Клініка здорової шкіри Ellases clinic (Елласес клінік) надає пацієнтам повний спектр послуг (діагностика, терапія, профілактика, реабілітація) щодо відновлення здоров'я шкірних покривів. У роботі фахівці застосовують тільки сучасні техніки та методики.
Дніпро пр-т Дмитра Яворницького, 123 А
м.Вокзальна1 1 м.Метробудівників20 6
Медичний центр широкого профілю "Ваш доктор" надає лікувально-діагностичні послуги по напрямках: гінекологія, урологія, хірургія, офтальмологія, гастроентерологія, отоларингологія, дерматологія.
Дніпро вул. Моніторна, 2
р.Новокодацький
Мій доктор — це сучасний медичний центр, що надає розширений комплекс послуг з лікування та діагностики гінекологічних і неврологічних захворювань. На території клініки приймають кваліфіковані фахівці вузького профілю, які регулярно проходять курси, відвідують наукові конференції та семінари. Активне впровадження на практиці інноваційних методик діагностики...
Дніпро пр-т Кірова, 29
м.Вокзальна31 8 м.Метробудівників39 9
Професійна "Клініка доктора Дєєва" відкрилася в 1998 році і спеціалізується на гомеопатії. Серед основних напрямків діяльності слід назвати: класичну гомеопатію, диетологию, діагностику (УЗД, ЕКГ, лабораторні аналізи крові і сечі), профілактичні заходи, масаж
Дніпро вул. Комсомольська, 7
м.Вокзальна38 10
Медичний центр доктора Ніколаєва спеціалізується в області діагностики і лікування жінок, в тому числі у період вагітності.
Дніпро вул. Європейська, 30
м.Вокзальна35 9
Лікувально-діагностичний центр "Ваше здоров'я" працює за принципом "домашнього (сімейного) лікаря", але з використанням досягнень медичної науки. ЛДЦ "Ваше здоров'я" обладнаний новітньою апаратурою (цифровий рентген-апарат, магнітно-резонансний томограф), використання якої дозволяє отримувати точні результати обстеження.
Дніпро вул. Героїв Сталінграда, 139к
м.Вокзальна124 22
Представництво Міжнародного медичного центру "УРО-ПРО ДНІПРО" в Бабушкінському районі м Дніпропетровськ є спеціалізованою клінікою. Високий рівень фахівців і надаваних ними послуг, застосування якісного сучасного обладнання, інструментарію і витратних матеріалів, використання прогресивних методик обстеження та лікування дозволяє надавати своєчасну допомогу...
Дніпро бул. Зоряний, 1
м.Вокзальна90 17 м.Метробудівників97 18
Філія медичного центру "Адастра" в Дніпрі була відкрита в 2014 році. Він поєднує центр діагностики та багатопрофільну клініку. В даному закладі можна отримати консультацію по 15 лікарськими спеціальностями. "Адастра" надає 1400 медичних послуг.
Дніпро вул. Свердлова, 65
м.Вокзальна20 5 м.Метробудівників24 5
Медична клініка "Артмедика", розташована у лікарні швидкої допомоги, відкрилася в 1991 році. Заклад спеціалізується на дерматокосметології, дерматопатології, лазерної та пластичної хірургії.
Працює з
Пн: 09:00-17:30 Вт: 09:00-17:30 Ср: 09:00-17:30 Чт: 09:00-17:30 Пт: 09:00-14:00 Сб: 09:00-14:00