Сторінка 3. Електрокардіографія (ЕКГ) у Дніпрі

Знайдено 45 клінік

Сб Нед Цілодобово
Lara
Очень хороший специалист Борец.А.А. профессионал своего дела, очень опытный и приятный.
Была на приеме у кардиолога Романенко Сергей Владимировича. Врач внимательный, позитивный и доброжелательный, собрал анамнез, выслушал и поставил диагноз. На лишние исследования не накручивал. Была ранее и у других кардиологов , рекомендую как опытного специалиста.
Марианна
Квалифицированный специалист, тщательный приём, осмотр, подход к детям.
Олена
Мені сподобалося! Видно, що людина професіонал у своїй справі! Вона мені розжувала все так детально, що питань не залишилось. Зазвичай, лікарі або мовчать, або вмикають не зрозумілу термінологію. Я була і в інших лорів, є з чим порівняти.
Вероніка
Відмінний лікар! Все докладно розповів, відповів на всі запитання з приводу самопочуття моєї дитини, приємний і ввічливий. Направив до інших фахівців. Дуже вдячна за повний, якісно проведений, огляд. Неодмінно буду звертатися ще!
Віта
Лікар доброзичливий. На скільки я можу судити, цілком компетентний. Вказала на можливі проблеми. Розпочала призначений курс лікування, все допомагає. так що повністю задоволена! прийду ще! Рекомендую!
5,3
Дніпро пр. Пушкіна 11-а
м.Вокзальна33 7 м.Метробудівників55 11
Медичний центр "Техномед" спеціалізується на діагностування різного роду захворювань з подальшим лікуванням. Веде прийом сімейний лікар. Лікарі з досвідом роботи більше 15 років, надаються послуги: консультації фахівців; функціональні та ультразвукові методи дослідження; добове холтерівське моніторування ЕКГ і артеріального тиску; електроенцефалографія...
Працює з
Вт: 08:30-13:00 Чт: 08:30-13:00
5,3
Дніпро вул. Гвая, 76
р.Самарський
Клініка На Ксеньевке надає широкий перелік послуг за напрямками сімейна медицина, імунологія, стоматологія, терапія і ультразвукова діагностика.
5,2
Дніпро пр-т Пушкіна, 11 (офіс 79)
р.Центральний
Клініка здорової шкіри Ellases clinic (Елласес клінік) надає пацієнтам повний спектр послуг (діагностика, терапія, профілактика, реабілітація) щодо відновлення здоров'я шкірних покривів. У роботі фахівці застосовують тільки сучасні техніки та методики.
Дніпро пр-т Дмитра Яворницького, 123 А
м.Вокзальна1 1 м.Метробудівників20 6
Медичний центр широкого профілю "Ваш доктор" надає лікувально-діагностичні послуги по напрямках: гінекологія, урологія, хірургія, офтальмологія, гастроентерологія, отоларингологія, дерматологія.
Дніпро м. Нікополь, вул. Дружби, 2
МЦ "Ніко-Тонус" займається повним обстеженням, лікуванням і профілактикою різних захворювань в області флебологии, хірургії, кардіології, травматології, подології. Прийом здійснюють кваліфіковані фахівці, слідуючи європейським стандартам якості. Лікування підбирається з урахуванням загального стану пацієнта, після проведення комплексного обстеження....
Дніпро пров. Південний, 4 A
р.Шевченківський
Клініка "Медична допомога дітям і дорослим" надає пацієнтам широкий перелік лікувально-діагностичних послуг. Основні напрямки роботи установи: ультразвукова та функціональна діагностика, лабораторні аналізи, терапія, алергологія, імунологія, дерматологія, кардіологія, ендокринологія, неврологія та інші. У клініці також здійснюють прийом реабілітолог,...
Дніпро вул. Моніторна, 2
р.Новокодацький
Мій доктор — це сучасний медичний центр, що надає розширений комплекс послуг з лікування та діагностики гінекологічних і неврологічних захворювань. На території клініки приймають кваліфіковані фахівці вузького профілю, які регулярно проходять курси, відвідують наукові конференції та семінари. Активне впровадження на практиці інноваційних методик діагностики...
Дніпро вул. Комсомольська, 7
м.Вокзальна38 10
Медичний центр доктора Ніколаєва спеціалізується в області діагностики і лікування жінок, в тому числі у період вагітності.
Дніпро вул. Європейська, 30
м.Вокзальна35 9
Лікувально-діагностичний центр "Ваше здоров'я" працює за принципом "домашнього (сімейного) лікаря", але з використанням досягнень медичної науки. ЛДЦ "Ваше здоров'я" обладнаний новітньою апаратурою (цифровий рентген-апарат, магнітно-резонансний томограф), використання якої дозволяє отримувати точні результати обстеження.
Дніпро пр-т Пушкіна, 77-Д (ріг вул. Робочої та пр-т Пушкіна)
м.Вокзальна17 5 м.Метробудівників17 3
Медичний центр "Біотек" - це послуги незалежної лабораторії та консультативний прийом лікарів вищої категорії з такими спеціалізаціями: гінекологія, ендокринологія, кардіологія, урологія, неврологія, інфекційні захворювання.