Сторінка 5. Діагностичні центри Дніпра

Знайдено 99 клінік

Сб Нед Цілодобово
Ольга Николаевна
Удаляли сыну четыре родинки, ни следа, отлично сделали.
Рекомендую, професіонал своєї справи! Консультація проведена доступно і в повному обсязі. Аналізи призначені коректно, я сама медик, і розуміюся в цьому. Що найбільш сподобалося, так це те що не було нав'язування непотрібних процедур. Велике спасибі! Побільше таких лікарів!
Iryna
Все добре, лікар дуже уважно мене вислухав, додатково розпитала по моїх симптомах. Призначила мені аналізи. Надав мені подальший план дій. Після отримання результатів, прийду на повторний прийом. Впевнена що все буде добре. Рекомендую!
Це була одна з кращих і вичерпних консультацій в моєму житті. Лікар дуже довго, докладно, детально розписував причинно-наслідкові зв'язки. Чому, і що у мене сталося. Надав мені повний опис ситуації. Призначив лікування. Лікар дуже сподобався.
Катя И.
Мені сподобалося! Лікар уважно вислухав мої скарги, я прийшла до нього уже з готовими аналізами, так як я медик, маю уявлення що потрібно було б цьому спеціалісту. І сьогодні, лікар мені детально розписав лікування. Спеціаліста рекомендую!
Олександр
Я була на консультації, можу сказати що лікар досить фаховий, добре розуміється у своїй сфері. Дуже гарно відноситься до пацієнтів, і старається розібратись в проблемі. Дала досить гарні поради та рекомендації. Прийду повторно!
5,2
Дніпро пр-т Пушкіна, 11 (офіс 79)
р.Центральний
Клініка здорової шкіри Ellases clinic (Елласес клінік) надає пацієнтам повний спектр послуг (діагностика, терапія, профілактика, реабілітація) щодо відновлення здоров'я шкірних покривів. У роботі фахівці застосовують тільки сучасні техніки та методики.
  • Відеокольпоскопія (на прийомі) 250
  • Первинна відеокольпоскопія (без консультації) 300
  • Цистоскопія 1 000
  • ЕКГ (електрокардіограма) 150
  • УЗД органів малого тазу 300
5,2
Дніпро вул. Грушевського, 12
м.Вокзальна40 11 м.Метробудівників50 15
Медичний центр косметології та дерматології "ЕВА-АРТ" спеціалізується на проведенні лікувально-діагностичних процедур при різних шкірних захворюваннях і інфекціях, включаючи ЗПСШ. У штаті медцентру лікарі вищої кваліфікаційної категорії. Основні спеціалізації центру - дерматологія, венерологія, онкодерматолога, трихологія, косметологія, подологія,...
Medicover
Дніпро вул. Володимира Великого, 9
м.Вокзальна31 6
Центр репродуктології MEDICOVER FERTILITY надає повний комплекс послуг з репродуктології та планування сім’ї. У Дніпрі в Центрі репродуктології Medicover Fertility доступні всі існуючі на сьогодні методи лікування безпліддя включно із донацією та суро
Дніпро м. Нікополь, вул. Дружби, 2
МЦ "Ніко-Тонус" займається повним обстеженням, лікуванням і профілактикою різних захворювань в області флебологии, хірургії, кардіології, травматології, подології. Прийом здійснюють кваліфіковані фахівці, слідуючи європейським стандартам якості. Лікування підбирається з урахуванням загального стану пацієнта, після проведення комплексного обстеження....
Дніпро вул. Європейська, 30
м.Вокзальна35 9
Лікувально-діагностичний центр "Ваше здоров'я" працює за принципом "домашнього (сімейного) лікаря", але з використанням досягнень медичної науки. ЛДЦ "Ваше здоров'я" обладнаний новітньою апаратурою (цифровий рентген-апарат, магнітно-резонансний томограф), використання якої дозволяє отримувати точні результати обстеження.
  • УЗД м'яких тканин 150
  • УЗД органів малого тазу гінекологічне 200
  • УЗД органів малого тазу гінекологічне (контроль) 160
  • УЗД для вагітних (діагностика вагітності) 200
  • Фолікулометрія 130
Дніпро пр-т Яворницького 82, прим. 35
р.Центральний
Медичний центр Трансформація — один із найкращих приватних наркологічних центрів у Дніпрі. В МЦ гарантується результат та анонімність.
Дніпро пров. Південний, 4 A
р.Шевченківський
Клініка "Медична допомога дітям і дорослим" надає пацієнтам широкий перелік лікувально-діагностичних послуг. Основні напрямки роботи установи: ультразвукова та функціональна діагностика, лабораторні аналізи, терапія, алергологія, імунологія, дерматологія, кардіологія, ендокринологія, неврологія та інші. У клініці також здійснюють прийом реабілітолог,...
Дніпро пр-т Слобожанський, 42
р.Центральний
Спеціалізований центр стоматологічної томографії і 3D діагностики виконує цифрову візуалізацію в щелепно-лицевій ділянці. Лікарі-рентгенологи центру володіють навичками 3D аналізу.
  • Томограма обох щелеп (12Х9 см) 1 000
  • Томограма нижньої щелепи 850
  • Томограма лицьового скелета (17Х15 см) 1 300
  • Томограма обличчя 1 250
  • Томограма обох щелеп + СНЩС (17Х9 см) 1 150
Дніпро б-р Катеринославський, 2
м.Вокзальна38 8
Стоматологічна клініка Amel Dental Clinic має міжнародну акредитацію, що спеціалізується на новітніх методах лікування зубів та ясен. У клініці працюють понад 60 спеціалістів вищої кваліфікації, обладнані сучасні лікувальні кабінети, операційний блок та власна зуботехнічна лабораторія. Все встановлене у клініці обладнання відповідає сучасним міжнародним...
  • Панорамна рентгенограма 400
  • Комп'ютерна томографія 900
Дніпро пр-т Кірова, 29
м.Вокзальна31 8 м.Метробудівників39 9
Професійна "Клініка доктора Дєєва" відкрилася в 1998 році і спеціалізується на гомеопатії. Серед основних напрямків діяльності слід назвати: класичну гомеопатію, диетологию, діагностику (УЗД, ЕКГ, лабораторні аналізи крові і сечі), профілактичні заходи, масаж
  • УЗД черевної порожнини (печінка, ж. Міхур, підшлункова з., Селезінка) 180
  • УЗД нирок (нирки, сечоводи, сечовий міхур) 180