Віліда на Петропавлівській Борщагівці

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Філіал зачинено!

Приватна стоматологічна клініка "Віліда" об'єднало висококваліфікованих стоматологів, які мають великий досвід роботи як з дорослими пацієнтами, так і з дітьми. Центр має висококласне імпортне оснащення.

Послуги клініки стоматології "Віліда":

• Проведення рентгенівського дослідження;
  • Проведення комп'ютерної томографії;
  • Лікування патологій твердих тканин зуба;
  • видалення зуба;
  • Установка імплантів;
  • Синус-ліфтинг;
  • Професійна чистка;
  • Установка коректує ортопедичної системи та ін.

Перевагами цього медичного закладу є наявність можливості провести всі процедури в одному місці.

Для пацієнтів у центрі створюється комфортна обстановка, безкоштовний WI-FI, дитяча кімната, парковка.

• Ціни на послуги

• Накладання та зняття кофердаму, оптрагейта 110
  • Психологічна адаптація дитини 250
  • Урок гігієни 150
  • Професійна гігієна Air-Flow 960
  • Повна професійна гігієна : видалення зубного каменю ультразвуком, полірування зубів пастою (дві щелепи) 770
  • Видалення зубного каменю ультразвуком (1 зуб) 55
  • Ще...

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Виолетта
Регулярно делаю чистку зубного камня и отбеливание зубов. Результат всегда превосходный. Отличный стоматолог, и всем друзьям и знакомым всегда ее рекомендую.
Тая
Доктор отлично провела консультацию. У ребенка неправильный прикус. Предложила пластину, объяснила все подробно, как пользоваться и ухаживать за полостью рта. Нам очень понравилась врач, приятная. Ребенок был спокоен.
Юрий
Резко разболелся зуб, пришлось уйти с работы. Оказалось абсцесс, зуб удалили, все почистили. Боли не чувствовал, анестезия отошла, был дискомфорт, но терпимо. Врач явно профессионал. Зажило все быстро и без проблем.
Тамила
К Ольге Леонидовне мне посоветовала обратиться знакомая. Врач очень внимательная, провела безболезненное и эффективное лечение, расписала рекомендации. Теперь, при необходимости, буду обращаться только к ней. Очень хороший доктор! Рекомендую к ней обратиться!
Екатерина
Врача порекомендовала сестра, она у нее уже не первый год лечит зубы. Я записалась на прием и была приятно удивлена. Качество услуг действительно на высшем уровне, буду рекомендовать доктора подругам и коллегам.
Алиса
Многопрофильный специалист. Рекомендую
Наш семейный стоматолог. Недорогие и качественные услуги
Вероника
Претензий к работе врача нет никаких. На приеме чувствовала себя комфортно и уютно
Елизавета
14 травня '16р.
Ставила несколько коронок в разные периоды. Каждый раз все проходило высококачественно
Зверніть увагу на інші клініки:
Медичний заклад "Новий зір" було відкрито в 2004 році. Міністерством охорони здоров'я України центру присвоєна вища категорія. Технічна база постійно поповнюється і оновлюється. Всі витратні матеріали мають європейську та українську сертифікацію. У центрі працюють дев'ять кмн, лікарі вищої та першої кваліфікаційних категорій.
Медустанову спеціалізується на лікуванні різних захворювань медикаментозними, а також гомеопатичними і народними методами. Прийом веде лікар-терапевт, гомеопат Євтушенко Ірина Миколаївна.
Спеціалізована установа "Клініка професора Феськова А. М." - це медичний центр, що займається репродуктології, оперативної гінекологією, веденням вагітності, естетичної медициною. У клініці приймають вузькі фахівці - терапевти, гінекологи, пластичні хірурги, урологи, дерматологи.