Пигарева Інна Олександрівна

Стоматолог-терапевт
Лікар другої категорії
Лікар займається виявленням, лікуванням і профілактикою захворювань зубів і ясен. Консультує з приводу гігієни ротової порожнини. Виконує чистку зубів від каменю, пломбування кореневих каналів зуба. Лікує всі види карієсу, стоматит, гінгівіт, пародонтит і пародонтоз.

Ліліана
Консультувалася у цього лікаря, з приводу гігієни ротової порожнини. Була приємно вражена кваліфікацією цього спеціаліста! Такої детальної консультації я не отримувала в жодній з клінік, які відвідувала раніше. Спеціаліста рекомендую!
Павло
Був на прийомі у Інни Олександрівни. Вона проводила мені чистку зубів від зубного каменю. Процедура пройшла добре, та без неприємних відчуттів, як це часто буває у лікарів-стоматологів. Результат просто супер! Щиро вдячний! Рекомендую.

• 2011 р. — Українська медична стоматологічна академія.

• 2013 р. — спеціалізація "Терапевтична стоматологія".
  • 2019 р. — курс "Художня реставрація фронтальної групи зубів від А до Я" (Е. Саркісян).
  • 2020 р. — курс "Первинна ендодонтія. Інструментальна обробка кореневих каналів"(І. Ноенко).
  • 2020 р. — "Клінічний курс з художньої реставрації зубів"(С. Радлінський).

Лікар стоматолог-терапевт займається лікуванням захворювань

• лікування каріозних уражень постійних зубів;
  • лікування некаріозних уражень постійних зубів;
  • професійна гігієна порожнини рота.