Благодар, медичний психотерапевтичний центр у Дніпрі

8.1
Дніпро, пр-т Яворницького (Маркса), 111 (оф. 35)
р.Центральний

або дзвоніть за телефонами:

Інші філії мережі:
Київ вул. Еспланадна, 28 (2-пов., оф.7, метро Палац Спорту)

м.Дворец спорта

р.Центральный

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
Медичний психотерапевтичний центр "Благодар" у Дніпрі — установа, основний напрямок діяльності якого — надання допомоги пацієнтам, що страждають від ожиріння, алкогольної залежності, ігрової залежності та тютюнопаління. У клініці приймають доктора з багаторічним стажем роботи в області психотерапії і дієтології.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Благодар, медичний психотерапевтичний центр у Дніпрі, вартість послуг:

• Лікування ожиріння 2 500
  • Лікування алкоголізму індивідуальне 5 000

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Паша
Спасибо центру. вылечили мою зависимость от казино. наконецто не просаживаю все деньги и жить хоть есть на что
Штигайло И.
Добрый день, пишу здесь,по скольку радости моей нет предела! Я сбросила 40 кг за пол года и это без всяких изнуряющих диет и дорогих опасных липосакций!Спасибище от души всем сотрудникам которые мне помогли в вашем центре.
Федина А.Н.
Я импотент, а все из-за сигарет. Это может показать смешным, но это горькая правда! Мне 19, начал курить в 12 лет за гаражами. Я хочу детей, хочу семью, поэтому обратился в ваш медицинский психотерапевтический центр. Специалисты прониклись моей проблемой, огромное спасибо за индивидуальный подход и конфиденциальность!
Игорь Снегирев
После смерти моей матери я запил. И это было уже невозможно остановить. Долги, проблемы со здоровьем, увольнение с работы, постоянные пьяные компании, приезды полиции, меня спасла бывшая жена. Записала меня через ваш сайт в вашу клинику, лечение не из дешевых, но оно того стоило! спасибо

Зверніть увагу на інші клініки:
Дніпро пр-т Петра Калнишевського, 29 А р.Індустріальний
7,2
Медичний центр Veles-Med (Велес-Мед) надає допомогу пацієнтам в області краси та здоров'я. Клініка працює за такими напрямками - психологія, неврологія, психотерапія, лазерна хірургія, косметологія і інші.
«ОН Клінік Дніпро» — це багатопрофільний медичний центр, який є частиною міжнародної мережі «ОН Клінік», заснованої в Ізраїлі у 1987 році. Наші медичні центри мають доступ до передових технологій для діагностики та лікування захворювань, а накопичений досвід наших лікарів робить їх експертами у своїх профільних медичних областях.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 09:00-17:00
Дніпро вул. Святослава Хороброго (колиш.Чкалова), 60
Клініка доктора Медведєва - це сучасний медичний заклад, що спеціалізується на діагностиці та лікуванні основних захворювань. Центр надає комплексні послуги в умовах амбулаторії. Додатково клініка спеціалізується на проведенні хірургічних методів відновлення естетики.
ON Clinic Дніпро— це дитяче відділення, що надає комплексні послуги по лікуванню та діагностиці загальних захворювань у дітей. На території центру представлено сучасне обладнання, яке дозволяє отримати точні результати. Клініка працює згідно встановленим міжнародним стандартам.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 09:00-17:00