Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Благодар, медичний психотерапевтичний центр у Львові

8.1
Львів, вул. Богдана Хмельницького, 176
р.Личаківський
Записатися на прийом

або дзвоніть за телефонами:

Інші філії мережі:
Київ вул. Еспланадна, 28 (2-пов., оф.7, метро Палац Спорту)

м.Дворец спорта

1 1

м.Площадь Льва Толстого

6 5

м.Крещатик

19 13
Кривий Ріг вул. Володимира Великого, 14 А
Запоріжжя пр-т Соборний, 150 А

р.Александровский (Жовтневый)

Одеса вул. Каманіна, 2/2

р.Приморский

Харків пл. Конституції, 1

м.Площадь Конституции

4 1

м.Исторический музей

6 3
Дніпро пр-т Яворницького (Маркса), 111 (оф. 35)

р.Центральный

Миколаїв вул. Московська, 47

р.Центральный

 • Про клініку
 • Ціни на послуги
 • Відгуки

Медичний психотерапевтичний центр "Благодар" у Львові належить до всеукраїнської мережі однойменних клінік, займається лікуванням ожиріння, тютюнопаління, ігроманії та алкогольної залежності.

Послуги, якими можна скористатися в клініці:

 • консультація дієтолога, психотерапевта;
 • лікування ожиріння;
 • лікування алкогольної залежності;
 • позбавлення від ігроманії;
 • лікування тютюнопаління.

Переваги психотерапевтичного центру "Благодар" у Львові — індивідуальний підхід до кожного пацієнта, використання сучасних європейських методик в лікуванні залежностей та ожиріння, дотримання конфіденційності.

 • Ціни на послуги
 • Відгуки

Благодар, медичний психотерапевтичний центр у Львові, вартість послуг:

Ціни на послуги можуть відрізнятись від вказаних на сайті. Точну ціну Вам озвучить наш оператор під час запису на прийом.

 • Лікування ожиріння 2 500
 • Лікування ожиріння (для тих хто має пільги) 2 300
 • Лікування ожиріння (для пацієнтів центру) 2 000
 • Лікування ожиріння індивідуальне 4 000
 • Лікування алкоголізму 2 800
 • Лікування тютюнопаління індивідуальне 5 000
 • Лікування ігроманії індивідуальне 5 000
 • Лікування алкоголізму індивідуальне 5 000

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Олеся В.
07 листопада '20р.
Чоловік багато пив. Спочатку на свята, а потім уже почав влаштовувати щоденні свята. Про мене й дитину взагалі забув, тільки про друзів і алкоголь гадав. Дякую лікарям, допомогли, повернули чоловіка і батька в сім'ю!
10
Дмитро Ігнатенко
24 березеня '19р.
Так сталося, що всю зарплату я не встигав доносити в сімю... Це все кляті ігрові автомати, кожного разу я думав що ось-ось і зірву джекпот... А зірвав своє життя. Стільки боргів накопичелося, брав крелити, віддавав. все накопичувалося як сніжний ком. Дякую моїм друзям, які не відвернулися від мене в тяжку хвилину, відвезли мене до Благодару.Тепер я нова людина, працюю і радію життю. Всім, кто зіткнувся з такою ж проблемою, рекомендую цих класних спеціалістів! Дякую.
8
оля штань
10 березеня '19р.
Багато часу я проводила дома з своїм другом-холодильником, робота в мене домашня постійно був доступ. Але потім я вийшла в магазин і моя подруга мене не впізнала! Дуже було стидно, я прийшла до дому і ридала, передивлялася старі фото-я була міс Тернопіль 2004 !!! Уявляете, який для мене це був жах! Мама мене врятувала, десь знайшла телефон вашого центру. Зволікати не було часу, дякую всім фахівцям за надану допомогу.
9
Олекса Г.
02 березеня '19р.
Доброго дня, хочу поділитися своєю історією з усіма. В день викурював по три пачки цигарок, окрім того що це не дешеве задоволення, я втратив чоловічу силу, став імпотентом. Дружина від мене пішла до іншого і забрала дітей. Друг порекомендував мені ваш психотерапевтичний центр і я не пожалкував! У мене нове життя! Без тютюну.
8
Записатися на прийом

** Інформація, що отримана від адміністрації клініки згідно з договором про надання послуг запису пацієнтів, перевірена і актуальна.

Зверніть увагу на інші клініки:
Стоматологічна клініка RIKOTA на Проспекті Свободи — медзаклад, що надає повний спектр стоматологічних послуг для дорослих та дітей. Протягом 1 години в клініці можна пройти 3D-діагностику, створити цифровий дизайн майбутньої усмішки та виконати професійну гігієну порожнини рота. У центрі за один візит можна пройти одноетапну імплантацію або змінити прикус непомітно для оточуючих за допомогою лінгвальних брекетів та елайнерів.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-22:00 Сб: 09:00-22:00
Стоматологія Medicover — клініка, що надає пацієнтам найширший спектр стоматологічних послуг від профілактики захворювань зубів до імплантації та протезування зубного ряду. Лікування здійснюється відповідно до сучасних світових стандартів. У роботі використовуються тільки новітні лікарські препарати.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-20:00 Сб: 10:00-16:00
Медичний центр «Вік здоров’я» – це сучасний медичний центрі, в якому завдяки висококваліфікованим спеціалістам, новітньому обладнанню медична допомога надається якісно, оперативно та професійно. Пацієнти отримують невідкладну, амбулаторну, хірургічну, спеціалізовану допомогу, оперативні втручання та діагностичні обстеження.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-19:00 Сб: 09:00-15:00
Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської у Львові — це великий центр, що надає комплексні послуги в напрямку апаратної косметології, трихолог, косметології та перманентного макіяжу. Клініка пропонує процедури оздоровлення та догляду за обличчям і тілом. Вся робота центру базується на використанні сучасного технічного оснащення. Такий підхід є гарантом отримання позитивного результату. Сучасна апаратура знижує будь-які больові відчуття і є гарантом неперевершеного результату.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 10:00-22:00 Сб: 10:00-22:00 Н: 10:00-22:00