Благодар, медичний психотерапевтичний центр у Львові

8.0
Львів, вул. Богдана Хмельницького, 176
р.Личаківський

або дзвоніть за телефонами:

Інші філії мережі:
Київ вул. Еспланадна, 28 (2-пов., оф.7, метро Палац Спорту)

м.Дворец спорта

м.Площадь Конституции

4 1

м.Исторический музей

6 3
Дніпро пр-т Яворницького (Маркса), 111 (оф. 35)

р.Центральный

Миколаїв вул. Московська, 47

р.Центральный

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Медичний психотерапевтичний центр "Благодар" у Львові належить до всеукраїнської мережі однойменних клінік, займається лікуванням ожиріння, тютюнопаління, ігроманії та алкогольної залежності.

Послуги, якими можна скористатися в клініці:

• консультація дієтолога, психотерапевта;
  • лікування ожиріння;
  • лікування алкогольної залежності;
  • позбавлення від ігроманії;
  • лікування тютюнопаління.

Переваги психотерапевтичного центру "Благодар" у Львові — індивідуальний підхід до кожного пацієнта, використання сучасних європейських методик в лікуванні залежностей та ожиріння, дотримання конфіденційності.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Благодар, медичний психотерапевтичний центр у Львові, вартість послуг:

• Лікування ожиріння 2 500
  • Лікування алкоголізму індивідуальне 5 000

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Дмитро Ігнатенко
24 березеня '19р.
Так сталося, що всю зарплату я не встигав доносити в сімю... Це все кляті ігрові автомати, кожного разу я думав що ось-ось і зірву джекпот... А зірвав своє життя. Стільки боргів накопичелося, брав крелити, віддавав. все накопичувалося як сніжний ком. Дякую моїм друзям, які не відвернулися від мене в тяжку хвилину, відвезли мене до Благодару.Тепер я нова людина, працюю і радію життю. Всім, кто зіткнувся з такою ж проблемою, рекомендую цих класних спеціалістів! Дякую.
оля штань
10 березеня '19р.
Багато часу я проводила дома з своїм другом-холодильником, робота в мене домашня постійно був доступ. Але потім я вийшла в магазин і моя подруга мене не впізнала! Дуже було стидно, я прийшла до дому і ридала, передивлялася старі фото-я була міс Тернопіль 2004 !!! Уявляете, який для мене це був жах! Мама мене врятувала, десь знайшла телефон вашого центру. Зволікати не було часу, дякую всім фахівцям за надану допомогу.
Олекса Г.
02 березеня '19р.
Доброго дня, хочу поділитися своєю історією з усіма. В день викурював по три пачки цигарок, окрім того що це не дешеве задоволення, я втратив чоловічу силу, став імпотентом. Дружина від мене пішла до іншого і забрала дітей. Друг порекомендував мені ваш психотерапевтичний центр і я не пожалкував! У мене нове життя! Без тютюну.
Записатися на прийом

Зверніть увагу на інші клініки:
Стоматологічна клініка RIKOTA на Проспекті Свободи — медзаклад, що надає повний спектр стоматологічних послуг для дорослих та дітей. Протягом 1 години в клініці можна пройти 3D-діагностику, створити цифровий дизайн майбутньої усмішки та виконати професійну гігієну порожнини рота. У центрі за один візит можна пройти одноетапну імплантацію або змінити прикус непомітно для оточуючих за допомогою лінгвальних брекетів та елайнерів.
Записатися на прийом
Стоматологія Medicover — клініка, що надає пацієнтам найширший спектр стоматологічних послуг від профілактики захворювань зубів до імплантації та протезування зубного ряду. Лікування здійснюється відповідно до сучасних світових стандартів. У роботі використовуються тільки новітні лікарські препарати.
Записатися на прийом
Ніка — це наркологічна клініка у Львові, що надає допомогу залежним людям. На території центру функціонує кабінет психолога, що дозволяє отримати підтримку не тільки хворим, а і їх рідним. Боротьба с залежностями — це дуже важкий процес У його основі лежить комплексна фізіологічна та психологічна підтримка.