Лігування варикозно розширених вен стравоходу в Вінниці

Можливо, вас цікавлять лікарі гастроентерологи
Ендоскопічне лігування варикозно розширених вен стравоходу 9950 грн
Знайдена 1 клініка

Олена
Хочу написати відгук з вдячністю до найкращої клініки Вінниці,так як прохожу немалий шлях лікування по гастроентерології,то точно можу сказати,що клініка найкраща.Чудова медсестра Юлічка зустрічає на рецепції,яка ще й встигає бути адміністратором в центрі має прекрасні людські та професійні якості.Вдячна кваліфікованим лікарям Пашинському Віктору Олександровичу,Радьогі Ярославу Володимиривочу ,Столярчуку Олександру Володимировичу,які зробили все,щоб неприємні процедури,яких так боялась пройшли успішно та без болі. Солодчук Вікторія Вікторівна лікар від Бога має добре серце та професіоналізм,який важко знайти в наш час.Тому якщо звертатись за допомогою,то точно не роздумуючи треба йти до Gastro clinic.,так як я вже бачила багато лікарів в Вінниці,то маю з чим зрівняти як сервіс так і домпомогу.Дякую Вам!!!
Сергій Олександрович
Щиро вдячний лікарю Плахотному Роману Олександровичу за чуйність та високу професійну майстерність.
Вінниця вул. Келецька, 50Б
Лікувально-діагностичний центр ГастроКлінік (GastroClinic) — це клініка сучасного рівня, фахівці якої займаються діагностикою, терапією, а також профілактикою захворювань травного тракту. У медичному центрі проводяться консультативні прийоми спеціалістів таких напрямків, як гастроентерологія, дієтологія, хірургія, кардіологія, неврологія, психотерапія.
  • Ендоскопічне лігування варикозно розширених вен стравоходу 9 950