Аналіз на С-пептид в Вінниці

С-пептид 160 грн
Знайдено 33 клініки

Сб Нед Цілодобово
Анатолій
Хочу висловити велику і щиру подяку МЦ «Омеда» за своєчасну і кваліфіковану допомогу. Я досить тривалий час хворів на гломерулонефрит, під час чергового обстеження виявилось, що мої нирки перестали працювати, це був трохи для мене шок, але я дуже вдячний завідуючій лабораторією Швець Вікторії, яка своєчасно наголосила, щоб я терміново звернувся до нефролога і це якоюсь мірою врятувало мені життя. Через те, що мої нирки погано працювали тривалий час в мене розвинулася анемія і я потребував переливання крові, тому за порадою дружини здав аналіз крові на групу і резус-фактор, і дякуючи Богові що я перевірив цей аналіз в МЦ «Омеда» , тому що я все життя жив і думав як мені говорили що маю lll групу, а виявилось що маю lV групу крові, і це знову мене врятувало від ускладнень. Далі я готувався до трансплантації нирки і вже без вагань всі обстеження проходив в МЦ «Омеда», до яких не було жодних зауважень у лікарні св. Пантелеймона у м.Львові, де я оперувався. Я дуже вдячний лаборантам Полянській Наталії, Колісник Олені, медичним сестрам, адміністраторам, лікарям УЗД і усім лікарям до кого я звертався у цій клініці за чуйне, уважне , ввічливе, кваліфіковане завжди привітне ставлення. Я і надалі потребую постійного ретельного обстеження, тому завжди його проходжу в МЦ «Омеда», і раджу своїм рідним та друзям цю клініку. Якщо Ви розгублені і не знаєте куди звернутись і що робити, коли Ви захворіли, чи хочете пройти профогляд звертайтесь в МЦ «Омеда», тут Вам завжди допоможуть кваліфіковані спеціалісти.
Віта
Працюють в клініці професійні лікарі , та чуйні люди .Я неодноразово зверталась за допомогою тільки приємні враження .особливо хочу подякувати Саган Вікторію Ярославівну залишилася задоволена результатом лікування, побільше таких лікарів
Іван
Консультуємось у кардіолога Супрун Вікторії Іванівни усією родиною.Вона детально розпитала про хворобу, уважно обстежила, виконала ЕКГ, призначила та роз'яснила як приймати препарати, розповіла про бажаний спосіб життя та фізичну активність. Задоволені консультацією, рекомендуємо.
Света
Сдавала анализы несколько раз, всегда пакетами. Так дешевле и выгоднее и врачу проще с такими результатами работать, срахзу все видно, рекомендую
Cеть "Новая диагностика"
Вінниця м. Ладижин, Будівельників, 38а
Медична лабораторія «Нова діагностика» м. Ладижин відноситься до мережі загальноукраїнських діагностичних центрів, виконує повний спектр лабораторних досліджень. У медичному закладі працюють кваліфіковані фахівці, які пройшли навчання за кордоном.
  • С-пептид 160
Вінниця, вул. Київська 47
Вінниця вул. Олега Антонова, 29
Медичний центр "Омеда" - це багатопрофільна лікувально-діагностична клініка, в якій пацієнтові надають кваліфіковану медичну допомогу по діагностиці та лікуванні в терапевтичної та педіатричної галузі. Прийом пацієнтів ведуть досвідчені лікарі з багаторічним досвідом практичної діяльності. Відвідувачам клініки "Омеда" пропонуються адекватні ціни на всі види послуг:
Центр-В
5,2
Вінниця вул. Академіка Ющенка, 8
  • Аналіз на С-пептид 190
Вінниця ш. Хмельницьке, 92 (пов. 1)
Сучасна медична лабораторія "Діомед.Т" пропонує пацієнтам більше 500 видів лабораторних послуг — від клінічних аналізів до комплексних досліджень.
Вінниця, м. Тиврів, вул. Шевченко, 2
МедЛаб, мережа лабораторій
Вінниця вул. Синьоводська (Маяковського), 141
Вінниця, пр. Коцюбинського, 6
3,7
Вінниця, вул. Матроса Кішки, 7-а (2-й поверх)
Вінниця, вул. Героїв Нацгвардії (Некрасова), 42
Вінниця, м. Іллінці, вул. Вільшанська, буд. 48
Вінниця, м. Козятин, вул. Винниченка, 9
Вінниця, м. Козятин, вул. Героїв Майдану, 17-Б
3,0
Вінниця, смт.Літин, вул. Пирогова, 17 (ЦРЛ)
3,0
Вінниця, смт. Тиврів, вул. Шевченка, 2-а (ПЦР)
Вінниця, м. Хмільник, вул. Першого травня, 2
Вінниця, смт. Чернівці, вул. Вінницька, 25-Б
Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 89
Вінниця вул. Зодчих, 15
МедЛаб на Зодчих — один з пунктів забору біологічного матеріалу для проведення подальшої лабораторної діагностики. Дослідженню може підлягати кров, мокрота, сеча, сперма, виділення з урогенітальних органів, мазки з носових ходів, зіва, очей. Лабораторія має клініко-діагностичне направлення роботи, всі необхідні сертифікати, медичну ліцензію, документи, які підтверджують відповідність технологій встановленим стандартам.
Вінниця, вул. Синьоводська (Маяковського), 141
Вінниця, пр. Коцюбинського, 6
3,7
Вінниця, вул. Матроса Кішки, 7-а (2-й поверх)
Вінниця, вул. Героїв Нацгвардії (Некрасова), 42
Вінниця, м. Іллінці, вул. Вільшанська, буд. 48
Вінниця, м. Козятин, вул. Винниченка, 9
Вінниця, м. Козятин, вул. Героїв Майдану, 17-Б
3,0
Вінниця, смт.Літин, вул. Пирогова, 17 (ЦРЛ)
3,0
Вінниця, смт. Тиврів, вул. Шевченка, 2-а (ПЦР)
Вінниця, м. Хмільник, вул. Першого травня, 2
Вінниця, смт. Чернівці, вул. Вінницька, 25-Б
Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 89
Вінниця вул. Київська 47
Нова діагностика у Вінниці — це лабораторія сучасного зразка, в якій кожен бажаючий може скористатися послугами з проведення діагностики на високому рівні та отримати максимально достовірні результати за короткий проміжок часу.
  • С-пептид 160
Вінниця, м. Ладижин, Будівельників, 38а