Визначення антитіл до рецепторів ТТГ в Вінниці

Антитіла Ig G до рецепторів ТТГ 240
Визначення антитіл до рецепторів ТТГ 260
8,8
Вінниця вул. Замостянська, 16
Медичний центр "Салютем" — це багатопрофільний лікувально-діагностичний заклад, в якому пацієнтові надається кваліфікована допомога відповідно до передових медичних стандартів. Прийом пацієнтів в клініці ведуть досвідчені лікарі з багаторічним досвідом практичної діяльності. Відвідувачам "Салютем" пропонуються адекватні ціни на всі види послуг, якими можна скористатися в медцентрі.
Оксана, 24 січня '17р.

Дитина декілька раз на тиждень говорила, що погано себе почуває, довго не могла зрозуміти у чому справа. У дитини не було температури, нежитя та й взагалі жодних симптомів, просто як вона казала боліла голова. Спочатку почала читати в інтернеті, нічого путнього не знайшла. А точніше, знайшла стільки усілякої інформації, причому одні говорять про якісь страшні захворювання, інші взагалі кажуть. що усе добре. І все одно я не хотіла її вести до лікаря. Але в один день у дитини різко піднялася температура. Я злякалася, зрозуміла, що не треба чекати якоїсь симптоматики. Викликала педіатра додому. Знайшла клініку Салютем, зателефонула, лікар приїхав досить швидко. Оглянув дитину, призначиив аналізи. Потім виявилося, що причиною частих головних болей була мігрень. Нам призначили лікування. Вирішила написати про свою ситуацію, бо розумію, що не тільки я до свого часу не вірила дитині. Звертатися треба до педіатра в будь-якому випадку. Вдячна спеціалістам клініки Салютем за уважність і нормальне ставлення.

• Антитіла Ig G до рецепторів ТТГ 240
Працює з 08:00-20:00
8,9
Вінниця, вул. Замостянська, 20

Визначення антитіл до рецепторів ТТГ в лікарнях в інших районах Винниці

8,8
Вінниця вул. Замостянська, 16