Аналіз крові на паратгормон в Вінниці

Пакет №15 "Остеопороз" (4 показателя: Остеокальцин, ПТГ, Кальций общий, фосфор) 450 грн
Знайдено 8 клінік

Сб Нед Цілодобово
Хочу подякувати лікарю Камінський Валерій Владиславович за його професіоналізм людяність,а також анастазіологу Пузир О.І за його індивідуальний підхід до кожного пацієнта,медсестрам та персоналу взагалі.Особливе дякую працівниці яка пригостила кавою так як я чекала тата з операції цілу ніч в авто вона пригостила не знаю її прізвища але дякую за людяність,здоровя та миру нам усім
РоманишинаНаталя
Велике дякую найкращим професіоналам своєї справи Григоренко А.М. Абдулаєв В.Е Сливка Е.В та анастезіолог Пузир О.І Ви найкращі❤все на вищому рівні!!!Дякую ,всім рекомендую!!!Клініка супер все на вищому рівні.
Виктор
Огромное спасибо всем сотрудникам .Люди знающие свое дело. Профессионалы!!! Успехов вам!
Сергій
Хочемо висловити подяку лікарю Карпенко Іллі Олександровичу та всьому персоналу клініки Інномед. Прекрасний спеціаліст, професійний та відповідальний! Відчувається індивідуальний підхід в лікуванні пацієнта. Бажаємо Іллі Олександровичу успіхів, удачі, професійного росту, Нових Вам здобутків, досягнень і міцного здоров’я!Щиро дякуємо.
Cеть "Новая диагностика"
Вінниця м. Ладижин, Будівельників, 38а
Медична лабораторія «Нова діагностика» м. Ладижин відноситься до мережі загальноукраїнських діагностичних центрів, виконує повний спектр лабораторних досліджень. У медичному закладі працюють кваліфіковані фахівці, які пройшли навчання за кордоном.
  • Пакет №15 "Остеопороз" (4 показателя: Остеокальцин, ПТГ, Кальций общий, фосфор) 450
3,0
Вінниця, вул. Київська 47
6,2
Вінниця ул. Хмельницкое Шоссе, 96 Г
Медичний центр єндохірургії "Інномед" спеціалізований на малотравматичних хірургічних втручаннях та безопераційному лікуванні гінекологічних та урологічних захворювань. В центрі працюють кваліфіковані лікарі вищої категорії, кандидати та доктора наук — акушер-гінеколог, уролог, лікар УЗД.
  • Аналіз крові на паратгормон 180
Вінниця вул. Олега Антонова, 29
Медичний центр "Омеда" - це багатопрофільна лікувально-діагностична клініка, в якій пацієнтові надають кваліфіковану медичну допомогу по діагностиці та лікуванні в терапевтичної та педіатричної галузі. Прийом пацієнтів ведуть досвідчені лікарі з багаторічним досвідом практичної діяльності. Відвідувачам клініки "Омеда" пропонуються адекватні ціни на всі види послуг:
Центр-В
5,2
Вінниця вул. Академіка Ющенка, 8
  • Аналіз крові на паратгормон 195
Вінниця ш. Хмельницьке, 92 (пов. 1)
Сучасна медична лабораторія "Діомед.Т" пропонує пацієнтам більше 500 видів лабораторних послуг — від клінічних аналізів до комплексних досліджень.
Вінниця, м. Тиврів, вул. Шевченко, 2
3,0
Вінниця вул. Київська 47
Нова діагностика у Вінниці — це лабораторія сучасного зразка, в якій кожен бажаючий може скористатися послугами з проведення діагностики на високому рівні та отримати максимально достовірні результати за короткий проміжок часу.
Вінниця, м. Ладижин, Будівельників, 38а