Аналіз на глікований гемоглобін в Вінниці

Послуга Ціна
Аналіз на глікований гемоглобін 30
Глікозильований гемоглобін HbA1c 130
9,2
Вінниця вул. Келецька, 41
Багатопрофільний медичний центр «Статус» пропонує пацієнтам повний набір медичних послуг за 16 напрямками для дорослих та дітей, проводить діагностику та лікування багатьох захворювань.
Юлія, 13 липня '17р.

Кваліфіковані лікарі, приємний персонал, розташування зручне. Адекватні ціни Однозначно висока оцінка.

• Аналіз на глікований гемоглобін 30
Працює з 08:00-20:00
Сб: 09:00-18:00 Нд: 09:00-18:00
8,8
Вінниця вул. Замостянська, 16
Медичний центр "Салютем" — це багатопрофільний лікувально-діагностичний заклад, в якому пацієнтові надається кваліфікована допомога відповідно до передових медичних стандартів. Прийом пацієнтів в клініці ведуть досвідчені лікарі з багаторічним досвідом практичної діяльності. Відвідувачам "Салютем" пропонуються адекватні ціни на всі види послуг, якими можна скористатися в медцентрі.
Оксана, 24 січня '17р.

Дитина декілька раз на тиждень говорила, що погано себе почуває, довго не могла зрозуміти у чому справа. У дитини не було температури, нежитя та й взагалі жодних симптомів, просто як вона казала боліла голова. Спочатку почала читати в інтернеті, нічого путнього не знайшла. А точніше, знайшла стільки усілякої інформації, причому одні говорять про якісь страшні захворювання, інші взагалі кажуть. що усе добре. І все одно я не хотіла її вести до лікаря. Але в один день у дитини різко піднялася температура. Я злякалася, зрозуміла, що не треба чекати якоїсь симптоматики. Викликала педіатра додому. Знайшла клініку Салютем, зателефонула, лікар приїхав досить швидко. Оглянув дитину, призначиив аналізи. Потім виявилося, що причиною частих головних болей була мігрень. Нам призначили лікування. Вирішила написати про свою ситуацію, бо розумію, що не тільки я до свого часу не вірила дитині. Звертатися треба до педіатра в будь-якому випадку. Вдячна спеціалістам клініки Салютем за уважність і нормальне ставлення.

• Глікозильований гемоглобін HbA1c 130
Працює з 08:00-20:00
8,9
Вінниця, вул. Замостянська, 20
Вінниця вул. Архітектора Артинова, 17/3
Багатопрофільний медичний центр «Радамед» пропонує медичну допомогу в діагностиці та лікуванні по 10 напрямкам для дітей та дорослих. Фахівці клініки мають вищу категорію кваліфікації.
Світлана, 04 січня '17р.

Через складне розлучення знадобився ДНК-тест. Звернулася до медичного центру Радамед, адже і раніше користувалася його послугами. Працівники були коректними зі мною та донею, їх професіоналізм та затишна атмосфера клініки допомогли нам залишатися спокійними. Результат отримала в мінімальний строк, що було для мене дуже важливим. Дякую фахівцям медцентру!

• Аналіз на глікований гемоглобін 150
Працює з 10:00-18:00