Аналіз на глікований гемоглобін в Вінниці

Аналіз на глікований гемоглобін «Центр-В, клиника на Академика Ющенко» 235 грн
Аналіз на глікований гемоглобін «Статус, медицинский центр» 130 грн
Визначення рівня гемоглобіна крові 70 грн
Знайдено 4 клініки

Сб
От имени нашей семьи хотим поблагодарить персонал клиники "София" за качественное обслуживание. Несмотря на выходной день, было проведено УЗД на дому. Вежливый, внимательный доктор Наталия Генадьевна, настоящий профессионал своего дела. Обследование проведено на высшем уровне, всё доступно разложено по полочкам. Обязательно будем обращаться еще. Всего Вам самого наилучшего!!!
Міла
Хороший центр, ніяких нарікань , рекомендую
Марія
Оскільки протягом місяця у мене болів низ живота, вирішила зробити УЗД органів малого тазу. Дослідження проводила Наталія Геннадіївна, досвідчений та грамотний лікар. Виявилося, що у мене ніяких відхилень в роботі органів немає. Потрібно і надалі проводити обстеження організму.
Юля
Кабінет сучасної ультразвукової діагностики "Софія" має усі підстави вважатися одним із кращих. Тут завжди привітний персонал, низькі ціни,а головне, висококваліфіковані працівники. Не лише я, а й багато хто з моїх знайомих зверталися. Не від кого не чула негативних відгуків.
Центр-В
5,2
Вінниця вул. Академіка Ющенка, 8
  • Аналіз на глікований гемоглобін 235
Вінниця вул. Академіка Ющенка, 8
Кабінет сучасної ультразвукової діагностики "Софія" спеціалізується у галузі ультразвукової діагностики високого рівня. Спеціалісти, що здійснюють прийом дорослих та дітей, мають багаторічний досвід та наукові ступені у цьому напрямку.
Вінниця ш. Хмельницьке, 92 (пов. 1)
Сучасна медична лабораторія "Діомед.Т" пропонує пацієнтам більше 500 видів лабораторних послуг — від клінічних аналізів до комплексних досліджень.
Вінниця, м. Тиврів, вул. Шевченко, 2