Аналіз калу на дисбактеріоз в Вінниці

Анализ кала на дисбактериоз с определением чувствительности к бактериофагов (материал собирать в стерильный контейнер) 260 грн
Анализ кала на дисбактериоз с определением чувствительности к антибактериальным препаратам 360 грн
Бакпосів калу на дисбактеріоз. Автоматична ідентифікація бактерій до виду. Чутливість до антибіотиків ДДМ 550 грн
Знайдено 20 клінік

Сб Нед Цілодобово
Света
Сдавала анализы несколько раз, всегда пакетами. Так дешевле и выгоднее и врачу проще с такими результатами работать, срахзу все видно, рекомендую
Ілона
Під час хвороби нашого сина ми здавали аналізи в «Новій діагностиці». Фахівці тут ввічливі, можуть знайти спільну мову з дитиною. Малюк навіть не заплакав, коли брали кров. Взагалі, тут комфортно і затишно.
Тетяна
Під час лікування статевих органів лікарі ніяк не могли поставити точний діагноз. Завдяки точним результатам аналізів в «Новій діагностиці» мені був поставлений точний діагноз. Я вдячна фахівцям цієї лабораторії за кваліфіковану допомогу.
Я неодноразово здавала аналізи в медичній лабораторії "Нова діагностика". Всі дослідження, зокрема біологічні, загально клінічні, гормональні, цитологічні були зроблені якісно і швидко. Я вдячна персоналу лабораторії за послуги вищого рівня.
Cеть "Новая диагностика"
Вінниця м. Ладижин, Будівельників, 38а
Медична лабораторія «Нова діагностика» м. Ладижин відноситься до мережі загальноукраїнських діагностичних центрів, виконує повний спектр лабораторних досліджень. У медичному закладі працюють кваліфіковані фахівці, які пройшли навчання за кордоном.
  • Анализ кала на дисбактериоз с определением чувствительности к бактериофагов (материал собирать в стерильный контейнер) 260
  • Бакпосев кала на дисбактериоз + антибиотикограмма 260
Вінниця, вул. Київська 47
6,8
Вінниця вул. Матроса Кішки, 10 Г
Меділабс — сучасна лабораторія, створена молодими перспективними фахівцями для надання кваліфікованих послуг в області лабораторної діагностики. У центрі використовується інноваційне обладнання останнього покоління, якісні реактиви, що в комплексі дозволяє мінімізувати ймовірність помилок, отримати достовірний результат в найкоротші терміни.
  • Бакпосів калу на дисбактеріоз. Автоматична ідентифікація бактерій до виду. Чутливість до антибіотиків ДДМ 550
6,8
Вінниця, м. Хмільник, вул. Шевченка, 28 А
6,7
Вінниця, вул. Марії Литвиненко-Вольгемут, 5
6,7
Вінниця, м. Жмеринка, вул. Київська, 131 Б
Вінниця, вул. Оводова (Козицького), 29
3,8
Вінниця, м. Бершадь, вул. Будкевич, 2 (Бершадська ОЛІЛ, пов. 4, каб. 426)
3,7
Вінниця, м. Тульчин, вул. Леонтовича, 114 (Тульчинская ЦРЛ, каб. 9)
3,0
Вінниця, м. Бар, вул. Каштанова, 34 (пов. 3, каб. 54)
Вінниця вул. Олега Антонова, 29
Медичний центр "Омеда" - це багатопрофільна лікувально-діагностична клініка, в якій пацієнтові надають кваліфіковану медичну допомогу по діагностиці та лікуванні в терапевтичної та педіатричної галузі. Прийом пацієнтів ведуть досвідчені лікарі з багаторічним досвідом практичної діяльності. Відвідувачам клініки "Омеда" пропонуються адекватні ціни на всі види послуг:
  • Аналіз кала на дизбіоз (дизбактеріоз) 370
  • Аналіз на энтеробіоз (без вартості одноразового контейнера) - мазок, зішкріб 105
Вінниця ш. Хмельницьке, 92 (пов. 1)
Сучасна медична лабораторія "Діомед.Т" пропонує пацієнтам більше 500 видів лабораторних послуг — від клінічних аналізів до комплексних досліджень.
Вінниця, м. Тиврів, вул. Шевченко, 2
Вінниця вул. Київська 47
Нова діагностика у Вінниці — це лабораторія сучасного зразка, в якій кожен бажаючий може скористатися послугами з проведення діагностики на високому рівні та отримати максимально достовірні результати за короткий проміжок часу.
  • Бакпосев кала на дисбактериоз + антибиотикограмма 260
Вінниця, м. Ладижин, Будівельників, 38а