Сторінка 2. Клініки гінекології в Вінниці

Знайдено 34 клініки

Наталя
Неодноразово зверталася до лікаря Низькошапка Оксана Павлівна. Хочу висловити подяку лікарю за високий професійний рівень, чуйність, уважність та людяність. Усі ці якості , а також висока культура обслуговування та усмішка лікаря допомагають долати хворобу та надихають на 100% одужання. Бажаю лікарю здоров'я, натхнення в роботі та Божої ласки. Дякую клініці "Салютем" за професійний підбір персоналу.
Анатолій
Хочу висловити велику і щиру подяку МЦ «Омеда» за своєчасну і кваліфіковану допомогу. Я досить тривалий час хворів на гломерулонефрит, під час чергового обстеження виявилось, що мої нирки перестали працювати, це був трохи для мене шок, але я дуже вдячний завідуючій лабораторією Швець Вікторії, яка своєчасно наголосила, щоб я терміново звернувся до нефролога і це якоюсь мірою врятувало мені життя. Через те, що мої нирки погано працювали тривалий час в мене розвинулася анемія і я потребував переливання крові, тому за порадою дружини здав аналіз крові на групу і резус-фактор, і дякуючи Богові що я перевірив цей аналіз в МЦ «Омеда» , тому що я все життя жив і думав як мені говорили що маю lll групу, а виявилось що маю lV групу крові, і це знову мене врятувало від ускладнень. Далі я готувався до трансплантації нирки і вже без вагань всі обстеження проходив в МЦ «Омеда», до яких не було жодних зауважень у лікарні св. Пантелеймона у м.Львові, де я оперувався. Я дуже вдячний лаборантам Полянській Наталії, Колісник Олені, медичним сестрам, адміністраторам, лікарям УЗД і усім лікарям до кого я звертався у цій клініці за чуйне, уважне , ввічливе, кваліфіковане завжди привітне ставлення. Я і надалі потребую постійного ретельного обстеження, тому завжди його проходжу в МЦ «Омеда», і раджу своїм рідним та друзям цю клініку. Якщо Ви розгублені і не знаєте куди звернутись і що робити, коли Ви захворіли, чи хочете пройти профогляд звертайтесь в МЦ «Омеда», тут Вам завжди допоможуть кваліфіковані спеціалісти.
Віта
Працюють в клініці професійні лікарі , та чуйні люди .Я неодноразово зверталась за допомогою тільки приємні враження .особливо хочу подякувати Саган Вікторію Ярославівну залишилася задоволена результатом лікування, побільше таких лікарів
Вікторія
За рекомендацією подруги відвідала гінеколога - Ольгу Анатоліївну. Чудовий спеціаліст! Приємна та уважна ! Там же робила лабораторні обстеження. Приємний персонал. Все спокійно та ввічливо)
Вінниця вул. Соборна, 46 А
Медичний центр "Салютем" — це багатопрофільний лікувально-діагностичний заклад, в якому пацієнтові надається кваліфікована допомога відповідно до передових медичних стандартів. Прийом пацієнтів в клініці ведуть досвідчені лікарі з багаторічним досвідом практичної діяльності. Відвідувачам "Салютем" пропонуються адекватні ціни на всі види послуг, якими можна скористатися в медцентрі.
  • Лікар-гінеколог- Первинна консультація 500
  • Лікар-гінеколог- Повторна консультація 400
  • Первинна консультація гінеколога + відеокольпоскопія 600
  • Повторна консультація гінеколога + відеокольпоскопія 500
  • Відеокольпоскопія 400
Вінниця, вул. Замостянська, 20А/43
5,9
Вінниця вул. Олега Антонова, 29
Медичний центр "Омеда" - це багатопрофільна лікувально-діагностична клініка, в якій пацієнтові надають кваліфіковану медичну допомогу по діагностиці та лікуванні в терапевтичної та педіатричної галузі. Прийом пацієнтів ведуть досвідчені лікарі з багаторічним досвідом практичної діяльності. Відвідувачам клініки "Омеда" пропонуються адекватні ціни на всі види послуг: Приймають лікарі: Фоміна Тетяна Анатоліївна, Саган Вікторія Ярославівна
  • Радіохвильова коагуляція шийки матки от 525
  • Введення ВМС (без вартості спіралі) 400
  • Видалення ВМС 330
  • Забір матеріалу для ПАП-тесту 90
  • Біопсія шийки матки з гістологічним висновком (з місцевою анестезією та пробою анестетика) 650
5,6
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
Медичний центр «Пульс» працює понад 20 років, займається діагностикой та лікуванням за державними стандартам доказової медицини по 18 основним напрямкам.
  • Консультація гінеколога
  • Профілактика ЗПСШ (захворювань, що передаються статевим шляхом)
  • Мазок на флору (гінекологічний мазок) з піхви
  • Лікування вагініту (кольпіту) у жінок
Вінниця вул. Грибоєдова, 3
Медичний центр «Віоламед» створений у 2011 році, спеціалізований на якісній діагностиці та лікуванні жіночих захворювань гінекологічного та акушерського характеру.
  • Ручна вакуум-аспірація вмісту порожнини матки після МПВ
  • Первинний огляд гінеколога (кандидат медичних наук)
  • Первинний огляд гінеколога
  • Консультація акушера-гінеколога (кандидат медичних наук)
  • Консультація акушера-гінеколога
Вінниця вул. Келецька, 53
Багатопрофільний медичний центр "Берегиня" надає повний спектр лікувально-діагностичних послуг для всієї сім’ї. Ведучі напрямки — гінекологія, мамологія, педіатрія, урологія, психологія, логопедія, дерматовенерологія, терапія, дитяча хірургія Приймає лікар: Заболотна Марина Леонідівна
  • Медикаментозний аборт (входит узи конс и препараты) 3 400
Вінниця, вул. Соборна, 20
4,5
Вінниця, вул. Замостянська, 20 А
Вінниця вул. Академіка Ющенка, 8
Кабінет сучасної ультразвукової діагностики "Софія" спеціалізується у галузі ультразвукової діагностики високого рівня. Спеціалісти, що здійснюють прийом дорослих та дітей, мають багаторічний досвід та наукові ступені у цьому напрямку.
Вінниця вул. Лебединського, 7
Приватний багатопрофільний медичний центр «Товмед» створений у 2007 році, оказує медичну допомогу у діагностиці та лікуванні широкого спектра захворювань.
  • Радіохвильове лікування ерозії шийки матки у жінок
  • Установка внутрішньоматкової спіралі (ВМС)
  • Видалення внутрішньоматкової спіралі (витяг ВМС)
  • Мазок на флору (гінекологічний мазок) з піхви
  • Медикаментозний аборт (медаборт)
Вінниця вул. Соборна, 18
Медичний центр пластичної хірургії «А&R Plastic» почав працювати у 2013 році, спеціалізується на естетико-реконструктивних операціях, до складу входить операційний блок та амбулаторне лікування.
  • Консультація гінеколога 150
  • Відеокольпоскопія у жінок
  • Біопсія шийки матки з піхви
  • Лікування папіломавірусної інфекції (ВПЛ-інфекції)
Вінниця вул. Пирогова, 10
Багатопрофільний медичний центр «Медівін» створений у 1998 році, займається діагностикой та лікуванням дітей та дорослих в галузі гінекології, мамології, ендокринології, урології, кардіології, венерології та педіатрії.
Вінниця вул. Малиновського, 26 (пов. 2)
Центр профілактичної медицини «ВінАльфаМед» спеціалізується на діагностиці та лікуванні хвороб загальної медицини по 18 напрямкам.
  • Консультація гінеколога
  • Лікування запальних захворювань жіночих статевих органів
  • Лікування молочниці (кандидозного кольпіту)
  • Лікування вагініту (кольпіту) у жінок
  • Лікування аднекситу (запалення придатків)