Встановлення сапфірових брекетів у Львові (відкриті по сб. клініки)

Знайдено 9 клінік

Сб
Христина СК
Якщо хтось вагається , чи привезти сюди свою дитину , не вагайтесь . Тут зроблять все так, щоб на все життя. І це правда . 10 років тому ми лікували своїй 3-х річній дитині зуби , це була анестезія . Після цього років 8 точно не звертались до стоматологів ! Сьогодні наша інша 3-річна дитина тут. Ми повернулись саме сюди , тому що кращого місця просто не існує . Це рівень , до якого усім ще дуже далеко . Взагалі , ця клініка, це дар Божий людям , які мають проблеми з візитом дітей до лікаря взагалі! Дякуємо вашій професійній команді !
Любов
Професіонал своєї справи, тактовний, ввічливий, добрий. 18 лютого проводив анастезію під час лікування зубчиків мого 2х річного синочка. Ми приїхали із Вінниччини і не пошкодували! Дякую чудовому спеціалісту, усе докладно пояснив до та після анастезії.
Любов Загородня
18 лютого брав участь у лікуванні зубчиків мого 2х річного синочка у клініці "ММ" Чудовий спеціаліст, толерантна, ввічлива людина. Рекомендую усім!!!
Загородня Любов
Галина Миронівна Солонько - чудовий лікар! Найкращий!! Моєму сину (2 роки) пролікувала, відреставрувала передні зубки. Професійна, людяна, ввічлива, приємна людина
6,7
Львів м. Броди, вул. Золота, 22
Стоматологічна клініка Харченка — це сучасний центр допомоги пацієнтам, які страждають від захворювань зубів, а також прагнуть поліпшити естетичний вигляд зубного ряду. Більшість маніпуляцій виконується з анестезією, що гарантує відсутність больових відчуттів. Приймає лікар: Харченко Марк Юрійович
  • Курс лікування сапфіровою брекет-системою (один зубний ряд — верхній або нижній) от 13 291
Львів, вул. Липинського В. 28/107, ЖК «Парус»
р.Франківський
5,3
Львів вул. Коперника, 20
р.Галицький (Центр)
Стоматологічна клініка "Заблоцького" - інфекційна безпека кабінету, операційної, використання сучасного обладнання та матеріалів, можливість проводити лікування дітей під наркозом, стильна затишна атмосфера. Приймає лікар: Прокоп'єва Поліна Юріївна
5,2
Львів вул. Дністерська, 27 (пов. 4, каб. 405)
р.Сихівський
Студія стоматології та ортодонтії «Акварель» існує понад 15 років, пропонує лікування та профілактичні огляди при різних хворобах зубів та ясен. Лікарі клініки мають багаторічний досвід, відвідують семінари, конгреси, конференції в Україні та за кордоном.
5,2
Львів вул. Герцена, 6/1 А
р.Галицький (Центр)
Клініка стоматології «Когут і Когут» створена у 2007 році, надає повний спектр високоякісних послуг в сфері лікування зубів та ясен. У штаті лікарні фахівці працюють на високотехнологічном обладнанні провідної японської компанії.
Львів вул. Панча, 5
р.Шевченківський
Стоматологічна клініка др. Коцовських займається лікуванням зубів та ясен із застосуванням сучасних технологій та обладнання. Лікарі закладу проводять безкоштовні консультації, надають гарантію на всі види робіт.
Львів вул. Генерала Чупринки, 33
р.Франківський
Стоматологічна клініка «Галдентс» відкрита у 1993 році, пропонує безболісне сучасне лікування зубів. Персонал та лікарі закладу вільно володіють англійською та польською мовами.
4,5
Львів вул. Кубійовича, 29
р.Галицький (Центр)
Клініка стоматології «Симбіотика» відкрита у 2012 році, має вищу категорію акредитації, займається лікуванням зубів та ясен за міжнародними стандартами та європейським досвідом. В роботі використовується стандарт управління якості ISO 9001.
3,0
Львів проспект Червоної Калини, 58