Лікування депресії у Львові (Личаківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі психотерапевти в Личаківському районі
Знайдено 3 клініки

Сб
Вика
Был очень тяжелый год, навалилось все разом: увольнение, развод, ссоры с дочерью. Стала много болеть, пошла по врачам, получила кучу дорогостоящих назначений. А сестра посоветовала сходить к Шевчук. Оказалось, что 90% моих проблем со здоровьем – психосоматика. Прохожу терапию у этого психолога, чувствую себя значительно лучше. Планирую продолжать.
Сергій
Я працюю старшим продавцем у супермаркеті. Люди трапляються різні, працювати з ними важко. Став помічати, що вже не можу контролювати свої емоції. Почав зриватися. Олеся Шевчук зуміла до мене достукатися. Дякую їй, за проведену зі мною роботу.
Психолог Шевчук Олеся допомогла мені впоратися з приступами панічної атаки. Під час її відвідування, відчувала полегшення на душі. Я ніби забувала про всі проблеми. Результатом задоволена. Я по собі відчуваю, що стала менш нервова, більш спокійна.
Ангеліна
Коли з чоловіком вступали до шлюбу, не могла і подумати, що через п’ять років прийдеться звертатися до психолога. На роботі посовітували звернутися до Шевчук Олесі. Після відвідування її сеансів, наші стосунки стали кращими. Повернулась гармонія в сім’ю.
Львів вул. В. Великого 18
р.Личаківський
Приватний кабінет психолога Шевчук Олесі надає всебічну психологічну допомогу і підтримку пацієнтам в складних ситуаціях. Прийом веде дипломований психолог, психотерапевт за методом Символдрами. Член громадської організації "Інститут розвитку символдрами та глибинної психології".
Львів вул. Пасічна, 39 А
р.Личаківський
Оздоровчо-реабілітаційний центр народної медицини «Сідус» існує з 1990 року, займається лікуванням методами нетрадиційної біологічної медицини.
  • Лікування депресії
Львів вул. Романчука, 14
р.Личаківський
Приватний кабінет психолога Климентович Ольги Богданівни надає всебічну психологічну допомогу та підтримку пацієнтам (підліткам і дорослим) в складних ситуаціях.