Лікування безсоння у Львові (Личаківський район) (відкриті по сб. клініки)

4,0
Знайдена 1 клініка

Сб
Людмила К.
Я звернулася до Ольги у важкий період життя, коли усвідомила, що сама не можу розібратися зі своїми відчуттями та переживаннями. Так, як це мій перший досвід роботи з психологом, спочатку було важко довіритися та ділитися особистими речами. Та вже після перших сеансів, я відчувала повну довіру до Ольги та захищеність. Мені було важливо, що мене не оцінюють, не маніпулюють, а просто слухають. Ольга створила дуже комфортну атмосферу та темп роботи. Я завжди з нетерпінням чекала наступного сеансу. Наша співпраця дала мені дуже багато: я змогла краще зрозуміти себе, свої бажання та потреби, я навчилася будувати особисті границі й поважати границі інших людей, навчилася брати відповідальність за себе та своє життя. Ольга — чудовий спеціаліст, який вміє слухати й супроводжувати, її запитання завжди допомагали оцінити проблему і знайти відповідь, яку часто не усвідомлюєш, коли намагаєшся розібратися сам. Я дуже вдячна за ту роботу, яку ми провели й за результат, який отримали. Зараз я відчуваю себе зовсім іншою людиною: дорослою, відповідальною та щасливою. В мене з’явилися сили, щоб працювати, реалізовувати себе та просто насолоджуватися життям.
Оля Г.
Олю знайшла в інтернеті, і вже не пам‘ятаю якими критеріями вибору керувалася. Зараз дуже задоволена результатом. Проблема, з котрою я зверталася, вирішилася. І попри неї, багато факторів, такі як нервовість, розчарування зникли. Я нарешті навчилася чути себе і приймати рішення самостійно. Тепер я люблю себе і отримую від цього задоволення. В захваті від Оліного підходу, адже вона ніколи не навязувала мені свою думку, а навпаки зноходила потрібні питання, від яких я сама пояснювала те, чого не розуміла. Також Дуже сподобалося, що мої переживаня Оля пояснювала з точки зору психології. Після таких рояснень незрозуміле просто саме по собі розсіювалось. Рада, що звернулася саме до неї. Чудова людина і дуже хороший психолог)
Орися Б.
Я звернулася до Ольги в момент, коли мені здавалося, що надії на будь-яке покращення просто не існує. Я знаходилася в настільки складному психоемоційному стані, що все, на що я була здатна - це безкінечно плакати та жаліти себе. Постійні приступи паніки, проблеми зі сном, проблеми в стосунках, проблеми самоідентифікації - все це лишало мене настільки безсилою, що мені в буквальному сенсі цього слова доводилося змушувати себе ходити на консультації перший час. Але з кожною консультацією, несподівано для себе, я розуміла, що почуваюся краще. Це був тривалий, нестабільний процес, але він давав результати, і Ольга була на цьому шляху зі мною. Ми змінювали формати та режим роботи, переключалися між темами, але рівносильно працювали над моїми переживаннями - з обох сторін. Бувало, що певні речі мені важко було озвучити для себе самої, але я не боялася озвучити їх для Ольги. Інколи я могла сама плутатися в своїх поясненнях, але Ольга завжди чітко пам’ятала усі деталі та нюанси тих чи інших ситуацій. На консультаціях у Ольги я почувалася настільки комфортно, що відкриватися, ділитися, пояснювати - все це відбувалося само собою, не потребувало зусиль. І це було безцінно. Чим далі, тим спокійніше я почувалася, адже розуміла, що можу поділитися з Ольгою своїми найглибшими та найстрашнішими переживаннями і, головне, не соромитись їх, бо Ольга завжди сприймала усе максимально відсторонено та безоціночно, тим не менше, щиро переймаючись моїми переживаннями. Ольга - це висококваліфікований спеціаліст, але ще і людина з великим серцем. Минуло близько півроку від нашого знайомства, а я, чесно, і подумати не могла, що через півроку я почуватимуся так, як почуваюся зараз. Звісно, я впевнена, попереду буде багато різного, але одне із найцінніших усвідомлень спільної роботи з Ольгою - усвідомлення того, що з усім можна впоратися, і не завжди потрібно робити це наодинці, і не завжди має бути соромно просити про допомогу. Дякую!
Надія М.
Довго зважувалася на візит до психолога… Все думала, що самостійно все з’ясую і знайду вихід, багато читала та розмірковувала, але не вдалося))) Я радію, що все ж вирішила та звернулася до Олі. Після декількох візитів я відчула полегшення. Дізналась багато цікавого про себе і побачила вихід зі своєї життєвої ситуації. Особливо хочу відмітити метод психотерапії, яким користується Оля-Метафоричні асоціативні карти, я приголомшена результатом. Всім в кого труднощів житті раджу не зволікати, а звернутися до психолога. Дякую Олі за підтримку і допомогу.
Львів вул. Романчука, 14
р.Личаківський
Приватний кабінет психолога Климентович Ольги Богданівни надає всебічну психологічну допомогу та підтримку пацієнтам (підліткам і дорослим) в складних ситуаціях.

Лікування безсоння в лікарнях в інших районах Львова

9,6
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.